Sayfa 312/684 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    Çekiç formasyonu haftalıkta bakın 2 haftadır ezio yatırımcısını dökemedi dökemedi.... buradan dönerse yukarı sert bi hareket gelebilir ama spek sadist ruhlu galiba iyiniyet ne arasin bunlarda yatırım fln dinlermi bunlar kopardıkları kar bunların yoksa lux hayatları nasıl yasicaklar...

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu kadar düşüş nedir yaw

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. genelde bu 3 hissenin değeri birbirine yakın seyrediyor, bu zamana dek diğerlerinden ayrışan pek olmadı, fenerin borcu gs ve beşiktaşa göre daha iyi durumda o bile değer açısından farklı değil, demem o ki beşiktaşın bu fiyatlardan daha aşağı gitmesi ancak diğerlerinden olumsuz bir şekilde ayrışmasıyla olur . Kişisel görüşüm

4.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Spek denilen kişi/kurum artık her neyse... neden yatırımcısına husumetlisi gibi davranır ki! Ben tefeci mefeci değilim kayıtdışı vergilendirilmemiş hiçbir işim yok. Yıllardır mevduat hesabında bekleyen alın terimi yatırdım diye suçlu mu oldum şimdi... O zaman ve gerçekten durum böyle ise bunların tefecilerden farkı şu: biri verdiği para üzerinden zulmediyor diğeri aldığı para üzerinden...Ben buna inanmak istemiyorum. Vakıa durum buysa da haram sıkkım olsun.
    çiftlikbank çı tosun paşalar bile daha dürüst kalır bunların yanında!! bunlar putperest p.ç ler!! bunların allahı, kitabi, secdesi para!! bu putperest patronların kimisi cuma günü allah mesajı atıp sonra dönüp paranın önünde secde eder!! para için yapamayacağı itlik yoktur bu putperestlerin!! ben bunu anladım ama iş işten geçti biraz!! zararlı ya da zararsız elbet bir gün çıkacağım!!

tefeci bile daha insaflıdır! tefeciye gidersin para istersin misal derki al sana 50 bin 3 ay sonra 55 bin olarak alırım der!! yani sınırları bellidir! ha allah eline düşürmesin tefecinin-bankanın..vs ama sınır belli, kurallar bellidir!! işin sonunda ne ödeyeceğini, ödemezsen ne olacağını bilirsin!! ama bu putperestlerde ne sınır ne de izan var!! allah tez zamanda hepimizi bu ********lerin elinden kurtarsın!!

5. Bu hissede amaç yatırımcıyı korkutup ürkütmekse , yeniden yatırım yapacak olanın çekinmesi ise bunu başardılar. Çünki maliyet düşürmek için alım yapanlarda üzüldü

6. Bu daha iyi günlerimiz şampiyonluk giderse bakınız daha aşağıya salacak adı spek beklicez ulan ne olursa olsun burdayiz sonuna kadar

7. Bjkas kendini endeks kağıdı sanıyor biri şuna endeks kağıdı olmadığını hatırlatsın...

8. çok değil önümüzdeki pazartesi ne oalcağı belli olacak . Çok canlar yakacak veya birkaç yüz güldürecek . Spor hisselerindeki bu oynaklığı bilerek yatırım yapan ağlamasın lütfen zarar ettysen buda ders olsun bir dahakine yoğurdu üfleyerek yersin . Şu borsada kar ettim zararda ama hiç şikayet etmedim çünkü bütün kararları kendim verdim sizlerde etmeyin sadece dersler alın hatalrınızdan ki bir daha aynı şeyi yaşamayın ;)

Sayfa 312/684 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •