Sayfa 654/685 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Arkadaslar hulyalara girmeyin hemen. Bjkin zamaninda red edilen bir bedelli basvurusu var. kulup batakta bu gelebilir en buyuk tehlikelerden birisi bu. Gerci son artis bunu unutturdu ama aklimizin bir kosesinde dursun. Ikinci husus 4 de basikalanirken ya bedelli gelecek yada hisse topluyorlar diyorduk. Suan icin hisse topladiklari o zaman icin belli oldu. Hisse topluyorlarsa eski mesajlarimda da mevcut hedefleri 8.5 tl kirarsa 12.5 tl demistim. 12.5 uzeri asiri kopuk olur. Suan da kopuk zaten. Bjk in hafta sonu maci icin cok umitli degilim. Elimde suan hisse yok. Olsaydi muhtemelen 8,5 lardan cikmistim. Kalan arkadaslari tebrik ediyorum. Ins 12.5 larida gorur.
    Benim maks beklentim 12,50 ydi sagolsun bir tl uzerinide gosterdi. Ay basindan beridir ara ara uyarimi yaptim. Ins yukardan alipta yakalanan olmamistir. Normalde lig bitimine uc dort hafta kala cikardim sporlardan ama bu yil bjk erken samp gidince fener ddn de 39.50 lerden ciktim. Yaz aylarinda samp ligi maclari oncesi tekrar dusunulebilir. Buralardan tabani bozsa dahi buyuk risk sporlara girmek. Kaldiki bedelli ihtimalide devam ediyor.

2.  Alıntı Originally Posted by toibekk Yazıyı Oku
    hisse 4 lerde iken hemen hergün almayın aldırmayın diye onca yazına denk geldim,
    sen ve senin gibilere be demek lazım acaba.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Aynen bu oguz24 alman etmen diye surekli algi yapiyordu 4 lerdeyken. Gerci sozunu dinlemeyip iki uc defa aldik ama gitmemekte direnince erken cikip fenere gecmistim. Harbi oguz24 ne ayak yaptin oyle. 4 ten hisse 3,5 kat yapip 13.50 oldu ortaliklardan kayboldun. Vebalin buyuk sattirdiklarina. Bu isin obur tarafida var unutma. Kendi adima 8 leri kirmasini beklememe ragmen kirarsa 12.50 yi hedefler demistim. Ne gorduysek onu yazdik. Senin gibi almayin etmeyin elinize verecekler deyip sonra hisse topuklayinca kaybolanlarin vay haline.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Aynen bu oguz24 alman etmen diye surekli algi yapiyordu 4 lerdeyken. Gerci sozunu dinlemeyip iki uc defa aldik ama gitmemekte direnince erken cikip fenere gecmistim. Harbi oguz24 ne ayak yaptin oyle. 4 ten hisse 3,5 kat yapip 13.50 oldu ortaliklardan kayboldun. Vebalin buyuk sattirdiklarina. Bu isin obur tarafida var unutma. Kendi adima 8 leri kirmasini beklememe ragmen kirarsa 12.50 yi hedefler demistim. Ne gorduysek onu yazdik. Senin gibi almayin etmeyin elinize verecekler deyip sonra hisse topuklayinca kaybolanlarin vay haline.
    şu an ki durum için ne düşünüyorsunuz hocam.. brüt takasa girdi artı ceza yedi amaç 12-13 lerden alanları toplamak mıydı acaba yoksa mal elinde kaldığı için tekrar satmak mı 9.86 dan tabanı bozdu.. buradan beklemiyordum.. acaba hedeflediği rakama getiremedi mi patron..

4.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    şu an ki durum için ne düşünüyorsunuz hocam.. brüt takasa girdi artı ceza yedi amaç 12-13 lerden alanları toplamak mıydı acaba yoksa mal elinde kaldığı için tekrar satmak mı 9.86 dan tabanı bozdu.. buradan beklemiyordum.. acaba hedeflediği rakama getiremedi mi patron..
    Cok agrasif gitti ayni agresifliklede satis yapti. Brutede soktu sonucta. Egerki yeterli miktarda mali topladiysa bi miktar daha goturebilir avantaji ligin bitmesine hafta sayisinin cok olmasi. Normal sartlarda biz bu hareketi ligin son uc dort haftasinda goruyorduk ve gonul rahatligiyla derdimki satip cikin hepsini. Ama bugunde goruldugu uzere ya olu kedi hareketi yapiyor yada kalan uc bes yatirimciyida doktu ligin sonunada daha olmasini hesaplayip biraz daha goturup oradan da yeni sahipler bulacaktir. Yalniz bu seneki erken puan farkindan dolayi ben kendi adima spor hissesi devrini samp ligi maclari oncesine kadar kapattim. Risk tamamen sizin. Bjk in hareketleri her saman gsray ve fenere gore daha dik oluyor keza tsporda ayni. Ikisinde de poz acan ky digerlerine gore az oluyor. Goturmeleride o derece kolay.

5. Bjk golcusu olmasada golleri atiyor.attiriyor

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çok hazin Bir sonuç pazartesiye fener uçar

kurthan

7. Anlamadığım şu; dipten (1.30) 10 kattan fazla yükselmiş hisseden daha fazlası neden beklenir ? Malı yedire yedire boşaltmıyor mu ? 13.50 den daha nekadar yükselir ki ? Son vagona binme riskine girmeye değer mi ? Bırakın onun elinde kalsın, kıvransın dursun taşıtacak adam bulacağım diye.
     Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Anlamadığım şu; dipten (1.30) 10 kattan fazla yükselmiş hisseden daha fazlası neden beklenir ? Malı yedire yedire boşaltmıyor mu ? 13.50 den daha nekadar yükselir ki ? Son vagona binme riskine girmeye değer mi ? Bırakın onun elinde kalsın, kıvransın dursun taşıtacak adam bulacağım diye.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısınız hocam.. Bu sene şampiyonluk beklentisi ve direk şampiyonlar ligine gidecek olmasından dolayı kasaya girecek olan 40-50 milyon euro ve şampiyonluk beklentisiyle farklı bir beklenti oluşabilir ve borsaya yeni giren acemi küçük yatırımcıyı avlamak için tavan serilerine başlayabilir diye düşündüm ama iş biraz riske girdi galiba. yorumunuz için teşekkürler..

Sayfa 654/685 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •