Sayfa 497/685 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Zarar demişken geçen 2 yılı yıpranan sinirlerimi bozulan ruh ve vucut sağlığımı saymıyorum bile

netturko Guest
    100 tl vardi 80 bini çektim borsa gitmeyince 20 bin tl önemsemedim para vardı bu c.k.lalra kaptirdik parayi 30 aydır düşüş te hisse sattitmadan cikmio yüzsüz herifler organizr herifler batakci herifler 100 yillik bjk 1.5 tl yersen tabi bekletin anasini satım bakalım kim kimin malına cokucek görücez.

çokomelli borsacı

takımın durumu ortada iş yapmaz.
    hazırlık maçlarında alınan sonuçlar defans yol geçen hanı gibi.gelen geçen takım yendi.
    gol atacak oyuncu ise hiç yok.burak zaten müzmin sakat.sezonu zor çıkartır.durum ortada.
    gs fb ts 10 ar tane transfer yaptı.
    bjk de tık yok.
    şampiyonluk için şampiyonluk kalitesine uygun kaliteli nokta transferler gerekiyor.
    mirin roco lens larin atiba q7 necip oğuzhan gökhan bunlarla şampiyonluk hayal ötesi.
    alınan hazırlık maçı sonuçlarıda durumu gözler önüne seriyor.
    maça katkı verecek oyuncular lazım.
    geçen seneki durum defans dökülüyordu.
    orta sahada aslında vasattı.bu sene vasatında altında orta sahamız var.
    defans çok zayıf.bu sene gene gol yeme rekoru kıracağız.malesef.
    orta saha maç kazanacak mücadele edecek kalitede değil.
    forvet ise müzmin sakat burakla bu iş zaten gitmezdi.sakatlandı.
    bir çok oyuncu sakat.
    zaten yedekleride kaliteli oyuncular yok.
    ikinci 11 çok zayıf yedek kadro çok yetersiz korkarım diğer takımlar onlarca transfer yaptılar.bjk geçen seneki 3.lüğü bu sene arayacak.4-5 lik olabilir.kadro çok yetersiz.durumu herkez görüyor.
    bu kadroyla bjk maç kazanamaz.
    şampiyonluk ise hayal ötesi.
    boş trübünlere 5 bin seyirciyle oynasında yönetim bakalım ne yapacaklar.
    borç ise zaten batmış durumda.
    bu yönetimden kimsede hesap sormuyor.
    tüpcüye hesap soracağım diye yönetime gelen orman bjk yi resmen borç batağında batırmıştır.
    resmen banka borçları ile durum tescillenmiştir.3,5 milyar borç.katmerli ötesi borçu var.
    bu durumda hayal görmeye devam eden yönetim haliyle transfer yapamıyorlar.
    borçu yapılandırdılar.fakat bundan sonrası denetimi borç veren bankalar yapacaklar.
    adamlar borçlarını kurtarmanın peşindeler.
    transfer için para zaten yoktu.
    birde sanki kalite transfer yapılAcakmış gibi basın medya haberleriyle şunu alacağız.bunu alacağız balon haberlerinide sürekli üflüyorlarda.kimsede inanmıyor bu yönetim anlayışına.artık bjk taraftarıda durumu yemiyor.
    bundan sonrada ne taraftar nede hissedarı bu şekilde kandıramazsınız.kimsede kanmayacaktır.
    4 klüp içinde en vahim durumdaki klüp malesef beşiktaşımızdır.durum gayet ortadadır.
    kimsede gocunmasın.özellikle yönetim hala polyannacılık oynamaya devam ediyorlar.
    bu borçlar en az 10 yıldan önce bu yönetim anlayışıyla ödenemez.
    şampiyonluk ise iyi kaliteli kadroyla olur.bu kadro ile şampiyonluk imkansız görünüyor.
    kardeşim yokmu türkiyede afrikada amerikada genç yetenekler neden bulamıyorsunuz.
    yada kendi menejerlerinizle anlaşarak klübü kazıklatmaya devammı edeceksiniz.
    bu menejerlerde kendi ceplerini doldururken vasat futbolcuları bjk ye kakalamaya devammı edeceksiniz.
    malesef böyle yönetim anlayışı klübü borç batağında batırmıştır.
    transfer yok.genç yetenek hiç bulamıyorlar.
    yaşlı miadı dolmuş futbolcu almada hünerleride çokmu çoklar.
    8-10 kaliteli genç futbolcu alınması şart.bulamıylar.yada kasten bulmak istemiyorlar.
    böyle olursa zamanda geçti gitti 10 gün sonra lig başlıyor 7-8 sakat futbolcu var.
    transfer ise tık yok.şampiyonluk mümkün değil.4-5 lik beklenebilir.eldeki kadro durumu çok zayıf.bunu gösteriyor.
    seyirci ise bu duruma zaten çok kızgın. maça gitmez.
    gitsede 5 bin kişi zor bulunur.saç baş yolduracaklar bu senede.
    bu durumda hisseyi spekte götürmez görünüyor.
    hareket olacakki maç kazanacaksınki speklerde hisseyi yukarı taşısınlar...ytd

netturko Guest
    a haber 9. sakatlık yersen ..... kokuşmuş takım kokuşmuş yönetim ..... kötü haber dipte gelirmiş toplayamadı malları haber yaptırıolar bu seferde

çokomelli borsacı

Camia bitik durumda , uğursuzlukta var takımda neyseki spek çok iyi niyetli şu an 1.35 lerde filan olması lazımdı hissenin...

netturko Guest
    fikret orman bilerek yatırımcı ile takimida batiriyor ya insanin aklı ile dalga geçmek böyle bisi 9 10 futbolcu sakat hazirlik maclarinin hepsinde yenil başka ne kepazelik yapican fikret orman

çokomelli borsacı

netturko Guest
    istedin oyunu çevir sinsi gözlerinle 1.xx lerden mal alamazsin bizden fiko

çokomelli borsacı

netturko Guest
    bu kagidin acilen bist100 den a grubundan çıkartılması lazım spk göreve davet ediyorum sizi

çokomelli borsacı

Sayfa 497/685 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •