Sayfa 586/684 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Trabzon avrupa men haberi

Alıntı Originally Posted by reisende Yazıyı Oku
    2.65 ciktik kisa surede %25 birakti tesekkurler besiktasim bol kazanclar
    GS ve BJK kalıyor ust sıralarda olup borsada olan.Az primli cazip olan ise sadece BJKAS.

2. Normal şartlarda tspor men haberı bjkas için mükemmel bir haber. Ama ben nedense tspor taban yerse veya ekside kalırsa bjkas nin artı da kalma olasılığını pek hayal edemiyorum. İnşallah oc spekler tspor düşerken bjkasyide aşağı vurmazlar.

3.  Alıntı Originally Posted by drstrade Yazıyı Oku
    GS ve BJK kalıyor ust sıralarda olup borsada olan.Az primli cazip olan ise sadece BJKAS.
    Benzer bir men olma durumu BJK nin de başına gelebilir mi? Bununla ilgili bir değerlendirme BJK için yapılıp, açıklandı mı?

4. TSPOR ün men edilmesi GS ve BJK ya çok yarayabilir. yarın için güzel bir gün bekliyorum

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by sailor06 Yazıyı Oku
    Benzer bir men olma durumu BJK nin de başına gelebilir mi? Bununla ilgili bir değerlendirme BJK için yapılıp, açıklandı mı?
    Hayir.Bu zaten bekleniyordu.Açiklama ve gerekceli karari inceletirler avukatlarina casa gidecekler o zaman ne oldugunu anlariz.Bjk temiz.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tspor gerilemeye baslayinca spor hisseleri de durdu toplamaya basladim bjk tan yilardir kazandim Al sat tut tavsiyesi degildir

7. Tspor tavan oldu butun sporlar yukseldi

8. 2.65 ustune atıp kalmalı kalırsa 2.70 2.78 test edebilir ytd

Sayfa 586/684 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •