Sayfa 254/685 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by erkona Yazıyı Oku
    2 liradan 6 liraya çıkmıştı bu hisse bunu unutmuştum çok pahalı diyen arkadaş çok haklısın. YTD
    şampiyon olursa yine çıkar ,ya olamazsa 2 ye tekrar düşebileceğinide düşünmek gereksiz mi

2.  Alıntı Originally Posted by cogito Yazıyı Oku
    şampiyon olursa yine çıkar ,ya olamazsa 2 ye tekrar düşebileceğinide düşünmek gereksiz mi
    Herşey sportif başarıya odaklı zaten fiyat hareketleri kendini belli ediyor bizim yaptığımız hisseyle inatlaşmak..

Kritik yerdeyiz gs ve başakşehir birkaç maç kaybetmeli ve bu arada beşiktaş kazanmalı oldukça güç bir durum olmaz demiyorum ama zor bir süreç tersi olursa 2 liradan gelen bir hisseden bahsediyoruz bunu unutmamalıyız.
    İyi tarafı bu günkü düşüş bu kadardır daha düşeceğini sanmıyorum biraz soğusun. YTD

3. Bu sene şampiyon olmamız zor. Hatta ben kendi adıma şampiyon olacağımıza inanmıyorum. Maalesef bu kağıt iddia kuponu gibi sadece şampiyonluk beklentisi halinde prim yapıyor. Hissenin 2 lirayı görmesinin üzerinden neredeyse 3 sene geçti. Ama BJK 3 sene önceki BJK değil. Tekrar o seviyelere çekerlerse çok insafsız bir hareket olur. Benim tek beklentim yapılacak yasal düzenlemeler. Belki bir çeki düzen verilir de sportifler "kupon" olmaktan çıkar. Belki... Allah cümlemize sabır versin. Uzuncuyduk çookkk uzuncu olduk

4. Aslolan para kazanmak bu yüzden taraftarlığı bir tarafa bırakıp zararı nasıl çıkarırım hesabındayım.

Gsray şampiyonluğa daha yakın görünüyor orda şansını deniyeyim diyorum 1.95 gelirse alırım düşüncesindeyim fakat pek takibimdeki bir hisse değildi bana olumlu veya olumsuz uyarıcı nitelikte fikir verebilecekleri dört gözle okurum.

5.  Alıntı Originally Posted by erkona Yazıyı Oku
    Aslolan para kazanmak bu yüzden taraftarlığı bir tarafa bırakıp zararı nasıl çıkarırım hesabındayım.

Gsray şampiyonluğa daha yakın görünüyor orda şansını deniyeyim diyorum 1.95 gelirse alırım düşüncesindeyim fakat pek takibimdeki bir hisse değildi bana olumlu veya olumsuz uyarıcı nitelikte fikir verebilecekleri dört gözle okurum.
    Spor hisselerinden uzak durman

6.  Alıntı Originally Posted by erkona Yazıyı Oku
    Aslolan para kazanmak bu yüzden taraftarlığı bir tarafa bırakıp zararı nasıl çıkarırım hesabındayım.

Uefa gol atabilir. Bu riski de gözönünde bulundurun derim... Bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by stress Yazıyı Oku
    Uefa gol atabilir. Bu riski de gözönünde bulundurun derim... Bol kazançlar
    Yatırımcısını düşünmeyen bir yönetim mevcut gerisi teferuat

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : realist123; 19-03-2018 saat: 15:27.

8. diğer spor hisseleri 1 iddaa ile ilgiliyse bjktas 3 kaldıraçlı idda ile ilgilidir ,nedeni basit sportif başarı haricinde hiç bir beklentisi yok ,ee yurt dışı sportif başarıyı da askıya alan spek efendi lige kilitledi ,daha önce satmıştım az bir şey kalmıştı ,başakşehir maçı terso olunca tamamını zararına sattım .. kalan arkadaşlara dilerim istedikleri fiyattan satabilsinler

en iyi kadro beşiktaşındı ama avrupa şampiyonusu olayı şenol güneşe lig olayında yanlış strateji izletti ve bu güne geldi .Beşiktaşlı değilim ama bu kadroyla yinede beşiktaşın şampiyonluğu hak edeceğine inanıyorum ,belkide şampiyon olur ama hisse iyice sıktı

Hoşçakalın ,kırıp döktüğümüz olduysa affola

Sayfa 254/685 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •