Sayfa 631/685 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 5,041 - 5,048 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Arkadaslar gun icinde 4.03 4.05 araliginda hisseden ciktim. Takip edenler varsa bilginize.
    Bende çıktım isabet oldu...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    4.08 maliyetle benimde elimde var. bakalim uzun dururmuyum ama 6 gibi cikarim muhtemelen beklersem eger. Yada 4.30 dan trade icin baskasina gecerim. Basariyi suan fiyatlamadi haklisin. Hakkimizda hayirlisi.
    Iyi bir gözlemci ve takipçi olarak çok ilgimi çekti paylaştıklarınız. Bana is arkadaşlarım Şahin gözlü boşuna demiyorlar herhalde. 4.03-4.05 arası satım diyorsunuz.. Yani tam olarak kaça sattınız emiri siz vermediniz mi tam olarak bilmemeniz ilginç.. Hemde maliyetiniz 4.08 olup böyle tecrübeli görülüp zarar ile satmakta bazen mantıklı geliyor. Kesin bir bildiğiniz var da zarara sattınız herhalde . Yazdıklarından onu anladım şimdi. Ama çok ilginç paylaşmanız var sizin Buraktepe. Birde başka bir isimli de ne tesadüf hep bir şekilde yorumlarınızı destekliyor.. Buda çok tesadüf ve ilginç. Herşeyin hayırlısı. Sesli düşündüm şahsi fikrim tabiri merak ettim sordum açık sözlü kişi olarak. Ve selam.

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Borsaci53 Yazıyı Oku
    Iyi bir gözlemci ve takipçi olarak çok ilgimi çekti paylaştıklarınız. Bana is arkadaşlarım Şahin gözlü boşuna demiyorlar herhalde. 4.03-4.05 arası satım diyorsunuz.. Yani tam olarak kaça sattınız emiri siz vermediniz mi tam olarak bilmemeniz ilginç.. Hemde maliyetiniz 4.08 olup böyle tecrübeli görülüp zarar ile satmakta bazen mantıklı geliyor. Kesin bir bildiğiniz var da zarara sattınız herhalde . Yazdıklarından onu anladım şimdi. Ama çok ilginç paylaşmanız var sizin Buraktepe. Birde başka bir isimli de ne tesadüf hep bir şekilde yorumlarınızı destekliyor.. Buda çok tesadüf ve ilginç. Herşeyin hayırlısı. Sesli düşündüm şahsi fikrim tabiri merak ettim sordum açık sözlü kişi olarak. Ve selam.

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum dort ayri yerde hesabim oldugu icin. Teker teker girip emir gonderene kadar fiyattada oynama oluyor. Ikinci husus maliyetlerim 4 tl ve 4.08 tl de idi. Guzel yakalamissin. Evet zararina da cikis yaptim. Yerine bir miktar fener ve agirlikli migros aldim. Onlarda bugun ekside. Beni destekleyen yazilara gelince yillardir fodumda yaziyorum. Al sat yaltigim zamanlar genelde seans icinde yada canli yayinda bildiriyorum. Gizli sakli yapmiyorum. Birde neden aldigimi bir hisseyi yada neden sattigimida genelde yazarim. Bu nedenlerden oturu 200 e yakin arkadas edindim sadece bizim forumdan. Hergun ozelden yazanlar var. Nikimin uzerine basip aratirsan diger hisse basliklarinda da gorebilirsin. Besiktasi neden sattigima gelecek olursak. Takim cok iyi gittigi liderligi dahi aldigi halde manasiz sekilde hisseyi baskiliyorlar. Bu hosuma gitmeyen husus bir suredir. Dunde para cikisi olunca yeter diyip ciktim. Fenerde ani hoplama daha sk oluyor besiktasa gore. Birde fenerin uzerine bir sure oynadilar simdi sira digerlerine oynamaya geldigini duusnuyorum. Migros icinse mal girisi vardi dun. Grafigide hosuma gitmisti. Yalniz merrly bugun piyasa genelinde yaptigi satis geriletti tum hisseleri. Bakalim nasip.

4. Şimdi bugün alacaklar düşük diye almayın derim çıkmaz siz alırsınız biraz daha düşer böyle böyle elinizdekini alırlar sağlam olanları tercih edin vaktinizi boşa burda harcamayın

5. hafta sonu riskini bjkas ve gs ile alacağım...ts-fb berabere biretse bu iki takımada yarar...spor endeksi motorları ısıtmaya başladı...spor yasası neler getirir bilemem ama inşallah kulüplere yarar..

6. Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Pazartesi düşüş başlar yendik yada sabah yüksek açar 1 saat sonra tekrar tersine bulaşmayın derim

Sayfa 631/685 İlkİlk ... 131531581621629630631632633641681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •