Sayfa 298/685 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lorib47 Yazıyı Oku
    Bul sampiyonu al parayi iyi mi hadi rast gele ☺

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    en doğru ve net yorum!! 4 takımda potada; 3 ü borsa da.. bul karayı al parayı..

2. Açığa satışı veriyor süzme...
    Benim korkum ya şampiyonluğuda pirimlemezse...

3.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    Açığa satışı veriyor süzme...
    Bjk den önce, başak var

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Sen fenerlisin galiba fenerin lider olcagini hesap ediyosan kalan 5 macta yukardaki takimlarin birer mac kaybetmesi lazim fenerin tüm maclari kazanmasi lazim iyi hesapla
    Kardeş;hem okuduğunu anlamama hemde gergin bir yapınız var.KOYU BİR BEŞİKTAŞLIYIM.OLDU MUYTD

5.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    Açığa satışı veriyor süzme...
    Sayın sunnyfunny;istediği kadar açığa versin.Tahta yapıcımız çok cömertYTD

6.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Evet durum bu.gs yenmesi veya berabere kalması..Herkese iyi geceler,her şeyin hayırlısı olsun.YTD
    Gs yendi noldu

7.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Kardeş;hem okuduğunu anlamama hemde gergin bir yapınız var.KOYU BİR BEŞİKTAŞLIYIM.OLDU MUYTD
    Sen daha fenere sans veren birisin sansi var diyon besiktaşli olman geçiçi gibi

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Sen daha fenere sans veren birisin sansi var diyon besiktaşli olman geçiçi gibi
    Fikstüre bakarsanız beraberliğin iyi olmayacağı ortadadır.Beşiktaşın Başakspor ile maçı yok artık ama Galatasaray ile var. Beraberlik Fenerbahçe'ye çok yarayacaktı..

Yazdığım metni tekrar yazdırdın ya bana Yazdığım cümlelerde şunu diyor.Dünkü oynanan Galatasaray-Başakşehir maçının sonucunun 0 bitmesi Fenerbahçespor'a çok yarayacaktı.Çünkü Fenerbahçespor'un fikstürü çok kolay görünüyor.Bu maçın berabere yani 0 bitmesi Beşiktaşspor'a olumlu yansımayacaktı.Çünkü Başakşehirspor hem 60 puan ile lider olacak,hem ikili avantajda Beşiktaşspor'dan üstün olacak hemde Beşiktaş ile maçı olmayacaktı.Keza şu an Galatasaray 60 puan ile lider ama GS-BJK maçımızın olması da avantajdır.Dilerim yeterlidir açıklama..
    Bu haftaya gelirsek;Alanyaspor ve Kayserispordan çok ümitliyim..Osmanlıspordan da ileri ki haftalarda(düşme sınırında görünüyor) ümitliyim.
    Beşiktaşlı olmak bir AYRICALIKTIR kardeşim.UNUTMA..yatırım tavsiyesi değildir.YTD

Sayfa 298/685 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •