Sayfa 339/685 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    bu saatten sonra yapacak bi şey yok nasıl 1,70 den 6 lara çıktıysa yine o umutla bekleyecez
    sizi tebrik ederim.. burda herkes ağlıyor ama. bu kağıt buralardan gelmişti.. stad ve şampiyonluk beklentisi ile.. şimdide ortada bir beklenti kalmadığına göre düşmesi normal.. bu sene şampiyonluk ümidi kalmadı.. seneye takım dağılır .. seneyede kayıp.. belki bir sonraki sezon.. borsada bazen kangren olunca keseceksin.. özellikle spor hisselerinde bunu çok iyi öğrendim. fanatik olmayacaksın.. taraftarlık başka yatırımcılık başka..
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2.  Alıntı Originally Posted by ABDULLAH KAYA Yazıyı Oku
    sizi tebrik ederim.. burda herkes ağlıyor ama. bu kağıt buralardan gelmişti.. stad ve şampiyonluk beklentisi ile.. şimdide ortada bir beklenti kalmadığına göre düşmesi normal.. bu sene şampiyonluk ümidi kalmadı.. seneye takım dağılır .. seneyede kayıp.. belki bir sonraki sezon.. borsada bazen kangren olunca keseceksin.. özellikle spor hisselerinde bunu çok iyi öğrendim. fanatik olmayacaksın.. taraftarlık başka yatırımcılık başka..
    Ya hocam taraftarlık mı bıraktılar. Evet yatırım yaptığımda taraftarlık yaptım. Ama kulübün de geleceğini parlak görmüştüm. Yeni stat, gelirlerde artış, vizyon sahibi yönetim... Ne bileyim hepsi yalanmış demek ki!!! Aldanan mı suçlu aldatan mı?? Şimdi ne diyorum: Beşiktaşlı olmaktan U T A N I Y O R U M Yazıklar olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    14 aralık 2015 de 2,04 fiyatı usd = 2,97 usd olarak değer : 0,69 cent
    şimdi 2,79 fiyat usd : 4,16 usd olarak değer : 0,67 cent
    Yani stadının açılması, avrupadaki başarı falan dolar bazında bakılınca hikaye olduğu ortaya çıktı, demekki borç azalmadıkça hissenin değeri dolar bazında değişmiyor.

netturko Guest
    Şenol hoca valizleri doldurmuş bodrumda tatile çıkmış yakın da tosun gibi bize video atarsa sasirmam

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    Şenol hoca valizleri doldurmuş bodrumda tatile çıkmış yakın da tosun gibi bize video atarsa sasirmam

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bizim gibi kerizler sağolsun

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    2000 lira zarar için adam buraya yazarmı

bir restauranta yemek yedim dersin ..olur biter

okumuyormusun insanlar ev araba parası kaybettim diyor

malesef çok büyük bir enkaz var..

allah tüm zararda olan kardeşlerimizin yardımcısı olsun..

ne diyelim

malesef maliyet düşürmeye kalktıkça zarar büyüyor..
    Biz de ev araba parası olmadan kesmek mantıklı diyoruz ya zaten. 2000 TL ye yemek yiyen adam araba parası zarar için de ağlamaz herhalde. Ateş düştüğü yeri yakar, Allah sabır versin. Ben burayı okuyup da ders alan olursa diye yazdım.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Buralarda ağlamanın hiç bir anlamı yok... ben kendi namıma 3 sene 5 sene beklerim..
    kendi düşen ağlamaz nokta

8.  Alıntı Originally Posted by leoleon7455 Yazıyı Oku
    Yani stadının açılması, avrupadaki başarı falan dolar bazında bakılınca hikaye olduğu ortaya çıktı, demekki borç azalmadıkça hissenin değeri dolar bazında değişmiyor.
    borç azalır mı bu ülkede. şu haber vardı olursa böyle bir şey bütün sportifler değer kazanır.
    http://www.spordb.com/haber/10925/

Sayfa 339/685 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •