Sayfa 481/685 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    1.40 zar,zor oldu,burada ineklemeye başladı,panik yok,mecbur yükseltecekler,zaten önü temmuz !!!...ytd.
    Temmuzda ne olacak haber mi gelecek...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
     Alıntı Originally Posted by promet09 Yazıyı Oku
    Temmuzda ne olacak haber mi gelecek...

Gerçek borsacıysan anlarsın hisse nerelerden alınır nerelerden satılır diye !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    1.40 beğenilmedi 1.36 yaptırdılar,bahane piyasa,dolar birden 5.90 üstüne attı+borsada sancı devam ediyor+sportif gelirler için açıklamalar,hepsi bir yana temmuz transferler,peşi lig başlama tarihinin yaklaşması gözler sportiflere çevrilmesine neden olur,bugün bütün sportifler düşüş yaşadı,bunu ben dövizin yükselişine bağlıyorum klüplerin borç yükü ağır olduğu için,tavsiyem buralar toplama yeri sayılır...ytd.

4. Hisse senedi piyasamızda hareketli günlerle karşı karşıyayız. TL tarafında kurlarda (Euro Grafik) da sıkışma periyodundan sonra hareketlenmelerle karşılaşabiliriz.

BJK hissesinde (BJKAS) ise hisse tarahinin en düşük noktalarından biri olan 1.31 bölgesine oldukça yakınız. Bu bölge aşağı doğru kırılırsa sonraki hedef 1.20 bölgesi olacaktır. Ancak yine aynı bölgede üçlü dip formasyonu da görebiliriz. Şayet bu destek bölgesinden geri dönüşler yakalnırsa yukarı yönde ralliler oluşabilir. Böyle bir durumda ilk hedef 1.58 bölgesi olacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Gerçek borsacıysan anlarsın hisse nerelerden alınır nerelerden satılır diye !!!
    Şu durumda ben Beşiktaş hissesi almam dövizin yukarı yönlü ivmesi var döviz borcu olan Beşiktaş gibi kağıtlara olumsuz etki yapar. şampiyonluk şarkıları söylenmeye başladığında alırım beklenti gerçekleşmeden kar’ımı realize eder çekilirim. Ancak bahsettiğiniz bankaların kulüplerin borçları ile ilgili yapılması planlanan çalışması mı yoksa başka bir olay mı var onu anlamaya çalışıyorum. Öyle bir haber olmuş olsa şimdiye kadar fiyatlanırdı en son bizim haberimi olurdu diye düşünüyorum. Şunu da eklemek isterim bahsettiğiniz Bjkas hissesinin düşük olması ve bu nedenden dolayı alınması gerektiği ise katılıyorum ancak alındığında uzun süreli elde tutma ve paranın zaman maliyetinin de düşünülmesi gerektiği inancındayım..

netturko Guest
    yine basinda soyguncu spek fikonun kızlarla haberleri geziyor bjk camiasi senden büyüktür fiko seni de göndermesini bilir basından şirketi bu hale getirdin 4 5 tl iken bisi yoktu şimdi klüp battı sözde anlamazsin lotlari hisseler yükselmeden bedelini ödersiniz fazlası ile

çokomelli borsacı

7. Koskoca besiktasin degeri 50 milyon dolar oyle mi??? Stadi milyon euroluk futbolculari tesisleri arsalari marka degeri 50 milyon dolar oyle mi? 10 yillik dibinde 6.60 dan buralara gelmis. Gencleri yetenek vaad eden herzaman kapali gise oynayan sponsorlari olan besiktas 50 milyon dolar mi???

8. Yakinda tren kalkar. fenerle gsnin yarisi kadar piyasa degeri su an. 50 m dolar piuasa degeri. Ya liverpool dorukana 50 m dolar verirse ne olacak??

Sayfa 481/685 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •