Sayfa 328/685 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. şu anki durum fiyatlanmadı mı zaten aylardır düşe düşe 3,30 lara inerek? daha nereye inecek? 6,60 dan 3,30 a geldi! zaten başakşehir maçını alamadığı hafta durum ortaya çıkmıştı.

2.  Alıntı Originally Posted by emerce1903 Yazıyı Oku
    Hocam mezara götürdün bizi Bizim gibi aracı kurumlarda hissede unutmayalım.. bir yere kadar düşük seviyede tutarlar.. Borsada çıkış için bahane bol ...bi bakmışsın kredi imzalanır bi bakarsın qatar talisca ..Düşürürken bahane bulan çıkarırken de bulur merak etme. Dükkan kapanmadı daha .
    Senin gibi umut tacirleri yüzünden bu haldeyiz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 326/327 acilis bekliyorum. sonra 330 larda yataya sabitler.. ilk fiyatlayacagi sey senolun ben gorevimin basindayim demesi... sonra kupa macina cikmalari.. sonra transfer .. seneye ise uefa ligde gidis etkiler.. fon girmeden buyuk hareketlilik olmaz.. ama bundan sonra giren fon satmaz... benim calismama gore dip 297 gozukuyor orai gorurse kuvvetli alim gelir ama sahsen ben bist cok bozmadigi surecr orayi gorecegini sanmiyorum.. kisa ve uzun vade hersey bitti bugun gorecegi yerler son yerlerdir kanaatimce..

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    326/327 acilis bekliyorum. sonra 330 larda yataya sabitler.. ilk fiyatlayacagi sey senolun ben gorevimin basindayim demesi... sonra kupa macina cikmalari.. sonra transfer .. seneye ise uefa ligde gidis etkiler.. fon girmeden buyuk hareketlilik olmaz.. ama bundan sonra giren fon satmaz... benim calismama gore dip 297 gozukuyor orai gorurse kuvvetli alim gelir ama sahsen ben bist cok bozmadigi surecr orayi gorecegini sanmiyorum.. kisa ve uzun vade hersey bitti bugun gorecegi yerler son yerlerdir kanaatimce..

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben panik satış yapan ky olur ve biraz daha aşağı açılır diye düşünüyorum! bir de açığa satan ipneler var tabii!!

5.  Alıntı Originally Posted by realist123 Yazıyı Oku
    Senin gibi umut tacirleri yüzünden bu haldeyiz

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi niyet ve düş kırıklığı ile yazıyosan ne ala ama menfaat için yazıyosan üzücü senin adına..Borsa kısa vadecilerin yeri değil..Kısa vadeci bugun kazanır yarın kaybeder tecrübeyle sabittir.

Neyse bunu bir köşeye yazalım dursun elbet tekrar alıntılarız zamanı gelince . Ne de olsa dönem senin gibi karamsar ''yatırımcıların'' dönemi.

Herkese bol şans unutmayın sizin sattıklarınızı her zaman birileri alıyor.Sizin aldıklarınızı da birileri satıyor.

6. Bugün, BIST açılışında özellikle ilk dakikalarda elimde olmasını istemediğim tek senet
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

7.  Alıntı Originally Posted by EDEN BULUR Yazıyı Oku
    şu anki durum fiyatlanmadı mı zaten aylardır düşe düşe 3,30 lara inerek? daha nereye inecek? 6,60 dan 3,30 a geldi! zaten başakşehir maçını alamadığı hafta durum ortaya çıkmıştı.
    Benim fikrim olay tamamen kredi anlaşması ile ilgili. Görüşülen rakam 96.400.000 $ .

Seçimlerden önce (Kur bu kadar salınırken) açıklama gelmez gibi duruyor. Zaman gösterecek

Konuyla alakalı kap haberi;

KAPa 5 Temmuz’da yapılan bildirim üzerine güncellemede bulunan Beşiktaş, Denizbank ve Ziraat Bankası’yla yaptığı görüşmelerle ilgili açıklama yaptı. KAP’a yapılan açıklamada, “05.07.2017 Tarihinde yaptığımız bildirimde Şirketimiz ile Denizbank A.Ş ve Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası A.Ş (konsorsiyum bankaları) arasında, güncel banka kredilerinin refinansmanı ve ticari borçların finansmanında kullanılmak üzere 96.400.000 USD muadili kredi kullanımı konusunda mutabakata vardığımız kamuoyunun bilgisine sunulmuştur. Söz konusu kredi üzerindeki çalışmalar devam etmekte olup nihai kredi sözleşmesi imzalandığında kamuoyu bilgilendirilecektir

8. 3.04. kazansaydı yüzde 10 artarmıydı emin değilim

Sayfa 328/685 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •