Sayfa 640/685 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon
Arama sonucu : 5473 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar kimseye inanmayın kaybetmek kolay kazanmak zordur aklınızdan kalbinizden geçen göre hareket edin ama kaybetmeyi göze alın birden aşşağıya gelir ne olduğunu anlamazsınız sonra bekler durursunuz kendinizi iyi analiz edin benim fikrim buralardan almam yüksek daha çok çıkar çıksın önemli değil düşmeye başladığında Fener haline bakın görün iyi düşünmek lazım dikkatli olun derim
    Fena yakaliycak ama ne zaman...

2. GÜRCAN BİLGİÇ'TEN MÜTHİŞ İDDİA !.... LİG ONAYLANMAYABİLİR | DERECE #1

https://www.youtube.com/watch?v=ne5aZ2FTO14&t=11s

3.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    İnanmayın hepsi düzmece oyun satmak için bahaneye bakıyor lar karar sizin kolay gelsin
    Ne oldu 3 liradan beri kağıdı boklayıp duruyorsun kapak oldu mu 6 TL?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşlar kimseye inanmayın kaybetmek kolay kazanmak zordur aklınızdan kalbinizden geçen göre hareket edin ama kaybetmeyi göze alın birden aşşağıya gelir ne olduğunu anlamazsınız sonra bekler durursunuz kendinizi iyi analiz edin benim fikrim buralardan almam yüksek daha çok çıkar çıksın önemli değil düşmeye başladığında Fener haline bakın görün iyi düşünmek lazım dikkatli olun derim
    Hocam çok tehlikeli yazılar yazıyorsunuz satın, kaçın gibi sözcüklerin kullanımı diğer insanları yanlış etkileyebilir sizi uzun süredir izliyorum her yorumunuz hisseyi kötülemekle alakalı iyiliğiniz için söylüyorum böyle şeyler yazmayın birisi gelip şikayet eder başınız yanar.

5. Kimseyi kötü izlenim vermek istemem kalbimden içimden geleni söyledim bundan da çekinmem ne biliyorsam asöylerim madem öyle 20 olacak 15 olacak ben hiç fiyat söyledim bugüne kadar kimsenin vebalinde girmem alan alır satan satar beni ilgilendirmez burası bir forum varsa bildiğiniz açık yüreklilik le söyleyin bilelim bizde kazanalım ama hep boş laf sadece öyle olacak böyle olacak gerçek neyse onu yazın kimseyide kandırmayın

6. Acaba yanlış bir şey mi oldu arkadaşlar bilmediğimiz gayet başarılı gidiyor du ne değişti iyi bilenler var ya hisseyi bizde mi bir hata oldu

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Nevzat iki durum var. ya bedelli yada 6,5 7 gorulecek mal toplayamadi dedigin gibi.

Yalniz Besiktas in en son bedelli iptali oncesi 1.85 ten alip. Aksami bedelli aciklamasina yakalanmis biri olarak o gunleri animsatiyor. Fener ve keza gsrayda da yakalanmistik. O zamanki haraketlerini andiriyor.
    burak dedigin gibi bedelli kokusu var ama bu hafta fener maçı atlatılırsa .önümüzde gs maçı kopma noktası olur .

8.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Acaba yanlış bir şey mi oldu arkadaşlar bilmediğimiz gayet başarılı gidiyor du ne değişti iyi bilenler var ya hisseyi bizde mi bir hata oldu
    oğuz artık bir karar versen .kaos oluşturuyordun şimdi çok basarılı gidiyor diyorsun.merak etme fener maçı alınırsa önümüzdeki hafta 9 tl li fiatlardayızfener maçı bizi buraya tasır .gs maçından sonra patlar bir kaç tavan işte curcuna orda kopar

Sayfa 640/685 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •