Sayfa 434/684 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Zaten 180-190 gibi aşağı salmaması gerekirdi . Buraların altı feykti . 1.85 gibi biraz almıştım. Sonra 1.57 'yi bile gördük . Spor hisseleri belli olmuyor . Bilseydik sabah 1.62 den alırdık ... Müthiş oyuna getiriyorlar ... Bilemiyorsun . Bol şans herkese .
    Şeytan uyuyakaldı bir gün.Rüzgar sert esti.Üç tüy düştü şeytandan.Biri paraya yapıştı,diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.O günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.

2.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Zaten 180-190 gibi aşağı salmaması gerekirdi . Buraların altı feykti . 1.85 gibi biraz almıştım. Sonra 1.57 'yi bile gördük . Spor hisseleri belli olmuyor . Bilseydik sabah 1.62 den alırdık ... Müthiş oyuna getiriyorlar ... Bilemiyorsun . Bol şans herkese .
    Çok sevinmemek lazım bugun mal dağıtıyor olmasınlar milyarlarca borcu olan bjk %13 artıyor sonra ağlamayalım

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

şimdi kimse bilmiyormu bu hissenin neden cıktığını.

4. Mümkündür . Ya işte piyasa değeri Fener'in ve GS nın yarısına indi . Bunu telafi ediyor da olabilirler. Diğer ikisinin 150 şer milyon dolar , BJK nin 75 milyon dolar . BJK çok düşük kaldı . Yinede her şey mümkün tabikide. Ben sevinmiyorum zarar çıksın yeter bana. Allah önce sevdiği kuluna eşşeğini kaybettirir sonra buldururmuş .... Benimkisi o hesap oldu .
    Şeytan uyuyakaldı bir gün.Rüzgar sert esti.Üç tüy düştü şeytandan.Biri paraya yapıştı,diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.O günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.

ts nin hareketine benziyor

şapkadan tavşan cıkabilir..
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

6. Takıp ettiğim tüm firmalar nerede ise yüzde 30 yaptı..Bu neden yapmasın..diğerlerinde kârı realize ettim..bunun gidecek yolu var daha bence..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Zaten 180-190 gibi aşağı salmaması gerekirdi . Buraların altı feykti . 1.85 gibi biraz almıştım. Sonra 1.57 'yi bile gördük . Spor hisseleri belli olmuyor . Bilseydik sabah 1.62 den alırdık ... Müthiş oyuna getiriyorlar ... Bilemiyorsun . Bol şans herkese .
    ben sabah 1,62 den maliyeti düşürmek için almıştım.akşam da sattım.pazartesi ne olur bilinmez...

8.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    ts nin hareketine benziyor

şapkadan tavşan cıkabilir..
    Güzel tespit

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 434/684 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •