Sayfa 117/684 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon
Arama sonucu : 5471 madde; 929 - 936 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

netturko Guest
    cenk tosun 120 milyon tl haberleri hisseye etkisine bak kapa düşmeyince inandırıcı gelmiyor artık galiba gerçi her olumlu haberde aşağı basan spek endex 114 bin oldu bilgin olsun.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Başarının geleceğini sezip beşiktaşa yatırım yapıp kaybetmek koymuyor da, bu süreçte paramızı bjkas de tutup kardemir, asels, eregl,thyao,pegasus,sasa,tupras,petkm gibi borsanın önde gelen şirketlerine yatırmayıp %100 ila%200 kazançtan olduk o koyuyor. Yüzde 40 primlenmiş borsada %30 zarar ettirdin beşiktaş bu ayıp sana yeter. Bjk bi gün yükselir paramızı kurtarırız belki ama bu saydığım kağıtları birdaha imkansız eski fiyatlarından alamayız. Zaten alırsak bjkas 1 liranın altına düşer. Yönetim başarılı da olsa yatırımcısını mağdur eden veya bu mağduriyete göz yuman bir yönetim

3. Burarc ye aynen katılıyorum tam iki yıl oldu paramız pul oldu bütün senetler ralli yapıyor biz bide geriye gidiyoruz bilmiyorum nolcak sinirlerim alt üst oluyor çok üzülüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by oguz24 Yazıyı Oku
    Burarc ye aynen katılıyorum tam iki yıl oldu paramız pul oldu bütün senetler ralli yapıyor biz bide geriye gidiyoruz bilmiyorum nolcak sinirlerim alt üst oluyor çok üzülüyorum.
    Madem çok üzülüyorsun sinirlerin alt üst oluyor neden borsaya para yatırıyorsun; buraya 6 aydır karamsar karamsar yorumlar yazarak ne diye milletin çanını sıkıyorsun.
    Önce borsadan çık, sonrada sağlam bir psikoloğa git.. Sana klinikliksin dediğimde hakaret amaçlı değil gerçekten samimiydim..

5. Osmanlı iyi yendik spek efendi yarın ters köşe yapıp tavan yapar mı

6. Eli mahkum gidecek. Spek mi by mi ky mi yapar bu işi bilemem. Yarın 4,13e değecek okuyorum. Üstünde saatlik kapanış bizi 4,18e sürükler. 4,18++ film yeni başlar. Bu rakamlar altında sürünmeceye devam.

7. Tosun paşa resmen veda etti, hisseye etkisi olur mu bilmiyorum, hiçbir şeyin etkisi olmuyor gerçi, neyse üzüldüm yahu cenk'in gidişine...

8. Cenk'in satılmasıyle gelecek para sonuçta spekin cebine girmiyor, hergün olduğu gibi hareket ve standart bir kapanış bekliyorum.

Sayfa 117/684 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •