Sayfa 362/685 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon
Arama sonucu : 5479 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Daha önce bedelli olayını dillendirdiğimde burada kızanlar oldu şimdi herkes bedelli muhabbeti yapıyor belkide yükselişe geçecek kimse almasın diye bedelli olacak sözleri dillendiriliyor

Yarın galiba gs avrupaya gidecek mi gidemeyecek mi kararını verecek uefa. Ama kesin bilmiyorum bilen varsa karar yarın mı yazar.

Şimdi gs men edilirse fener bjk coşar ki bugün minik bir kıvılcım çaktı ikisi de.Fener puan kaybeder gs men edilirse bu şelale bir saman aleviyle yukarı doğru evrilir.Ama bu baya uçuk kaçık bir senerya

Ben hala yönetimin hisse düşüşünde etkin olduğunu düşünüyorum çünkü türkiye kupası maçına çıkmama sadece onurlu duruşla açıklanamaz bile isteye ceza aldırıldı kulübe ve bunu için burada dava açan var mı mesela .Tabiki yok avukat olsam ben açardım şahsen sonuç alayım almayayım kulüp zarara uğratıldı ben zarara uğratıldım hissenin durumu da ortada malum . Peki bu adamlar neden bunu yaptı . hiç bir ky nin kendilerini dava etmeyeceklerini biliyorlardı ve hisse fiyatı düşsün istiyorlardı bence çünkü düşsün alttan toplanılsın olmadı gene toplanamazsa patlat bir yüksek oranlı bedelli öyle toplarsın. Sonra bul bir bahne katarmı olur spor yasasımı bi süre sonra sür yukarı ver yukarıdan milete tekrar.

Bütün bu süreçte açıa satışta kullanıldı ve hoop devlet şu anda yeni gördü ya bunu hiseler yarı yarıya erimişken açığa satışla ilgili açıklama da bulunuyor.

Daha önceki beşiktaş bedellisine katıldım orda da fiyatı süründürmüşler di resmen 2 liralara kadar indirmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. En son olan gs bedellisinede katıldım iyi para yedim ordaki senaryodada gs dip dip gitmişti 2 tl altını gösterdilerdi . Şimdi bjk bedelli yaparsa gene hazırım ama ayıp olan şu ki bir sürü insan hazır olamayacak yüksek maliyetli ve yüksek lotlular özellikle.
    Size tavsiyem bir sürü olasılık var hepsine hazrı olun ve satmadıkça zararda olmadığınızı unutmayın ;)

2.  Alıntı Originally Posted by hakancan87 Yazıyı Oku
    Daha önce bedelli olayını dillendirdiğimde burada kızanlar oldu şimdi herkes bedelli muhabbeti yapıyor belkide yükselişe geçecek kimse almasın diye bedelli olacak sözleri dillendiriliyor

Yarın galiba gs avrupaya gidecek mi gidemeyecek mi kararını verecek uefa. Ama kesin bilmiyorum bilen varsa karar yarın mı yazar.

Şimdi gs men edilirse fener bjk coşar ki bugün minik bir kıvılcım çaktı ikisi de.Fener puan kaybeder gs men edilirse bu şelale bir saman aleviyle yukarı doğru evrilir.Ama bu baya uçuk kaçık bir senerya

Ben hala yönetimin hisse düşüşünde etkin olduğunu düşünüyorum çünkü türkiye kupası maçına çıkmama sadece onurlu duruşla açıklanamaz bile isteye ceza aldırıldı kulübe ve bunu için burada dava açan var mı mesela .Tabiki yok avukat olsam ben açardım şahsen sonuç alayım almayayım kulüp zarara uğratıldı ben zarara uğratıldım hissenin durumu da ortada malum . Peki bu adamlar neden bunu yaptı . hiç bir ky nin kendilerini dava etmeyeceklerini biliyorlardı ve hisse fiyatı düşsün istiyorlardı bence çünkü düşsün alttan toplanılsın olmadı gene toplanamazsa patlat bir yüksek oranlı bedelli öyle toplarsın. Sonra bul bir bahne katarmı olur spor yasasımı bi süre sonra sür yukarı ver yukarıdan milete tekrar.

Bütün bu süreçte açıa satışta kullanıldı ve hoop devlet şu anda yeni gördü ya bunu hiseler yarı yarıya erimişken açığa satışla ilgili açıklama da bulunuyor.

Daha önceki beşiktaş bedellisine katıldım orda da fiyatı süründürmüşler di resmen 2 liralara kadar indirmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. En son olan gs bedellisinede katıldım iyi para yedim ordaki senaryodada gs dip dip gitmişti 2 tl altını gösterdilerdi . Şimdi bjk bedelli yaparsa gene hazırım ama ayıp olan şu ki bir sürü insan hazır olamayacak yüksek maliyetli ve yüksek lotlular özellikle.
    Size tavsiyem bir sürü olasılık var hepsine hazrı olun ve satmadıkça zararda olmadığınızı unutmayın ;)
    Dostum sizin bedelli paylasimlarinizi ben sampiyonlar ligi maclarindan bu yana ongoruyordumki duymak istemediklerimizdi psikolojik olarak, o yuzden elestri yaptim her iki lafinizdan biri bedelli diye...sonucta nereye gittigi belli....bir ongorunuz varmi bedelli orani icin...g.saray ile sidik yaristirirmi sizce? (Not, Gsaray temmuz sonundan bu yana 2 kere %400 yapti)

3. 16.06.2015’de yüzde 66.66 oranında bedelli sermaye artırımına yönetim kurulu karar alıyor spk’dan Onay bekleniyor fakat ne olduysa bu bedelliden 26.01.2016 tarihinde vazgeçiliyor.yani ögünün şartlarında kasaya 160 milyon girecekken(240 milyon ‘dan 400 milyona çıkartacakken)vazgeçmişler.bedelli parası sadece ky’dan çıkmıyor patron’dan da çıkıyor.spk birde o zaman ciddi şartlar getirmiş .parayı kafana göre kullanamazsın’a getirmiş.beylerin işine gelmemiş.bugün ne olur nasıl olur?bugün birazdaha maliyet azalttım.kendi adıma 2019 yerel seçim sonuçlarına kadar burdayım.herkese iyi akşamlar.kar etmeden çıkmak yok.sabır da var zaman da.

4. Sene basindan beri %50 zarar ettik ama bugun %2 artida kapadik buna da sukur!!

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Sunnyfunny Yazıyı Oku
    Dostum sizin bedelli paylasimlarinizi ben sampiyonlar ligi maclarindan bu yana ongoruyordumki duymak istemediklerimizdi psikolojik olarak, o yuzden elestri yaptim her iki lafinizdan biri bedelli diye...sonucta nereye gittigi belli....bir ongorunuz varmi bedelli orani icin...g.saray ile sidik yaristirirmi sizce? (Not, Gsaray temmuz sonundan bu yana 2 kere %400 yapti)
    Kardeş biz basit insanlarız bedelli oranını bilmek öngörmek hepsi sallamasyon olur. Kal di ki bedelli yapılacak diye bir şeyde yok . Ben bedelli olabilecek tarzda yani mesela seninde dediğin gs gibi yüzde 400 de olur yüzde 50 de veya bambaşka bir rakamda.
    Yok o oran olmaz yok bedelli olmaz diyenlere de gül geç hepsini kitabını uydururlar bir şekilde yeter ki işlerine gelsin.
    Ben şahsen ligin bitmesini bekliyorum daha fazla almak için sonuçta hala gs için bir uefa kararı var ve 2 haftalık bir lig takvimi de işliyor.
    Gs düşerken de almıştım arkadaşlar dalga geçiyordu tanıdıklar bedellisine de katıldım hatta yetmedi bedelliden sonrada elimdeki kadar daha aldım ve iyi bir marjla sonrasında verdim gitti.
    Ben hala fikret orman ve ekibine güveniyorum sonuta milleti soymakta bir zeka gerektiriyor yani gerizekalı bir bir yönetimdense hırsız ama zeki bir yönetim iyidir

6. Adalet budur 3-2 Alma mazlumun ahını

Moto G (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Mehmetfidan Yazıyı Oku
    Adalet budur 3-2 Alma mazlumun ahını

Bak görüyonmu Allahın adaletini Erdoğan kumpas var deseydi keşke yada çakmak koltuk atsalardı olmadı okan buruğun kafasını yarsalardı . Elimde ki bütün hisseler yarın tavan tavan gitse bu kadar sevinmezdim ))))

8.  Alıntı Originally Posted by hakancan87 Yazıyı Oku
    Bak görüyonmu Allahın adaletini Erdoğan kumpas var deseydi keşke yada çakmak koltuk atsalardı olmadı okan buruğun kafasını yarsalardı . Elimde ki bütün hisseler yarın tavan tavan gitse bu kadar sevinmezdim ))))

Sayfa 362/685 İlkİlk ... 262312352360361362363364372412462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •