Sayfa 454/684 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 5470 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Darcheville Yazıyı Oku
    1.47e de saldı hocam. Dipsiz kuyu dedikleri bu olsa gerek üstelik de yedire yedire acele etmeden 6 küsür seviyelerden 1.47e bedelli bile yapmadan bir düşüş görmedin. 10 tl olacak hisse diyenlere lyon maçı varken ben bu spor hissesi 1 tl olacak desem baya küfür yerdim sanırım ama 1 küsür tl oldu işte. Bu sportifler ne olacak böyle ne planlıyorlar bilmiyorum. Silkeleye silkeleye bi hal oldular. Millet daha silkelenmiyor bu kadar düştükten sonra

VKY-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ne halt ettikleri belli değil . Resmen poker masasındayız . 1.63 den aldım. 1.58 den kaçtım. 1.56 dan aldım. 1.52 den kaçtım . Şimdide 1.45 den aldım zarardayız . Dipsiz kuyu . Yedirmiyorlar . Tuvalet kağıdı valla . Burdanda yedirmez de .... İş inada bindi . Topunun amk . Koyasın bunların. Tek elden yönetiliyor spor hisseleri .
    Şeytan uyuyakaldı bir gün.Rüzgar sert esti.Üç tüy düştü şeytandan.Biri paraya yapıştı,diğeri mevkiye, öteki de ihtirasa.O günden sonra şeytan hiç bir iş yapmadı.

netturko Guest
    Endex cikarken kipirdamazsin dolar cikar endex duser ilk sen alta yatarsin ne basarı elde etmissiniz yatrimcyi soymaktan baska insallah tahtan kapanir iflas eder yabancilara satilirsin.

Ey Devlet baba 2 yıldır 6 7 liradan 1 kusur liraya gelen yatırımcı her alttan alıp maliyet düşurum derken maymun gibi oynayan bu soyguncularada sessiz kalıyorsan buda senin ayıbin

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    Endex cikarken kipirdamazsin dolar cikar endex duser ilk sen alta yatarsin ne basarı elde etmissiniz yatrimcyi soymaktan baska insallah tahtan kapanir iflas eder yabancilara satilirsin.

Ey Devlet baba 2 yıldır 6 7 liradan 1 kusur liraya gelen yatırımcı her alttan alıp maliyet düşurum derken maymun gibi oynayan bu soyguncularada sessiz kalıyorsan buda senin ayıbin

Sportiflerin hepsi aynı bk. Paso yatirimciya geçirme üzerine kurulu sistemleri var. Eskiden belli dönemlerde endeks çakılsa da güzel hareketleri vardı. Artık o da kalmadı

4. Sportiflerde endeks üzeri düşüşe bakılırsa, buradan çıkıp sağlam hisselere yönelim var

6. maliyet düşürmeye devam, ay sonuna son 5

netturko Guest
    bist 100 le yukarı çıkmayan kagit bist100 le düşüor adisiniz

8.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    maliyet düşürmeye devam, ay sonuna son 5
    Maliyet düşürme bilmiyorum bu adi kağıtta yani değer mi? Umarım daha düşmez.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 454/684 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •