Sayfa 12/963 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 89 - 96 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by adoli61 Yazıyı Oku
    Düşündükçe sinirleniyorum,sinirlendikçe düşünüyorum, kısır döngüye giriyorum. Şimdi 7 civarı giren ky. ne haldedir acaba? Bu psikolojiyi tahmin eder herkes. O yatırımcının suçu biriktirdiği 3-5 kr. yatırım yapmak mı.? Tamam birileri kazanacak, birileri kaybedecek te, böyle değil. 50 yıl içinde bizden yer yüzünde kimse kalmayacak. Para için yatırımcıyı üzmeyin. İpek-koza güçlü bir şirket. Devletin elinde ve şanına yakışır yerlerde olmalıdır. Kimsenin ahını almayın. 7 civarına çıkarmanız dileğiyle.
    Bu kağıdı 3-5 çakal yerli speğin eline bırakmışlar,
    Kozaa, Kozal ve İpek aynı grup tarafindan yönetiliyor ...
    Bunların en büyük özelliği kağıtta çıkış olmasın diye %30-35 a diplere düşürmek.

Bunların elinden bu tahtayı ancak yabancı fonlar girerek alır ama malesef
    Bu grup hisselerinde hiç bir olumlu haber yansıtılmamakta....

Sabırla bekleyecegiz...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. Kağıdı bititirmişler..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

3. Bu hisselerin bu hale gelmesinin tek sorumlusu haysiyet şeref yoksunu kayyumlardir

yalovali

4. Herkese sabir diliyorum

yalovali

5. Tacirler den alan kimse elindeki malı satmaya başladı. Daha satacağı 1 milyon lot mal olsa gerek...
    Bu şirketlerde 50 bin lot üstü her alımın takip edildiğini düşünüyorum.Eğer 2-3 yıl yatırımcı gibi bekleyerek sabır gösteremeyecek biri varsa, kesinlikle yüksek lotlarla alımlarda cezalandırılıyor. Yazık Tacirler den alan adamın hem KOZAA hem de İPEKE de zararı milyonlarca lira oldu. Tekrar tahtaya bulaşırsa, hepimizi yıllarca bile bekletebilirler. Bu tahtalar da galip ö nün manipülasyonlu takip tahtaları gibi oldu. Her lotu, her alanı saydıklarını düşünüyorum. Bu yüzden ister düşsün, ister çıksın, bu şirketlerde yüklü alım çok riskli. Tacirler bunnu en bariz örneği.. Yazık.. borsadaki şeffaflık bu kadar.. Yerli yatırımcı alınca adam terse düşürüp 150-200 kademe de kol kestirebiliyor. Ölmüşüz ağlayanımız yok..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by TBZ Yazıyı Oku
    Tacirler den alan kimse elindeki malı satmaya başladı. Daha satacağı 1 milyon lot mal olsa gerek...
    Bu şirketlerde 50 bin lot üstü her alımın takip edildiğini düşünüyorum.Eğer 2-3 yıl yatırımcı gibi bekleyerek sabır gösteremeyecek biri varsa, kesinlikle yüksek lotlarla alımlarda cezalandırılıyor. Yazık Tacirler den alan adamın hem KOZAA hem de İPEKE de zararı milyonlarca lira oldu. Tekrar tahtaya bulaşırsa, hepimizi yıllarca bile bekletebilirler. Bu tahtalar da galip ö nün manipülasyonlu takip tahtaları gibi oldu. Her lotu, her alanı saydıklarını düşünüyorum. Bu yüzden ister düşsün, ister çıksın, bu şirketlerde yüklü alım çok riskli. Tacirler bunnu en bariz örneği.. Yazık.. borsadaki şeffaflık bu kadar.. Yerli yatırımcı alınca adam terse düşürüp 150-200 kademe de kol kestirebiliyor. Ölmüşüz ağlayanımız yok..
    Simdi Tacirler yerli mi oldu...
    Gel tahtaya gir 1 milyon lot al 5 milyon %20 yap 1 milyon cepte ...
    Yatirimciysa duracak tahtada günlükcü aylikci ise carparlar adami böyle...
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Hisseyi fena paraladılar...

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Sayfa 12/963 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz