Sayfa 153/963 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    ipeğin en büyük derdi kozal..yabancı kozalda satıyor..onu satarken bunu almıyor,ters olur çünkü..ozamanda zaten bu hissede yerli yabancıya mal sattı,düşsün istiyor ve alta alım girmiyor..yabancıda almayınca hisse rahat rahat düşüyor.
    ama kozaa da yabancı almadı.yerliye mal sattı.son 1-2 ay içinde..o yüzden kozal ve ipekden daha az eksi oluyor kozaa..
    yerli tutmaya uğraşıyor kozaa yı..
    gelelim sonuca 3 hissede kısa vadelileri eziyor,ezmeyede devam edebilir.o yüzden kısa vadelilerin biraz uzak durması gerek.
    çünkü kozalda büyük oyun oynuyorlar..2 hafta sürekli credit aldı,40-43 arası.ak yat sattı orda..herkes dediki ak yat satışı durunca hisse uçacak..
    ak yat durdu..credit aldıklarını satıyor kaç gündür..

kozaldaki 1 aylık takas resmi böyle olunca,ipekde hiçbişey değişmeden 6dan 5e inmiş oldu..para çıkışı olmuyor,takasda değişim olmuyor ama kozala bakıp iniyor hergün.önceki yazıyı yazdığımda 5,40dı fiyat şimdi 5,05.

en önemlisi dogru zaman.

2. Endeks yükseliyor bizim kağıtta tık yok sebep ne acaba

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    kozaldaki 1 aylık takas resmi böyle olunca,ipekde hiçbişey değişmeden 6dan 5e inmiş oldu..para çıkışı olmuyor,takasda değişim olmuyor ama kozala bakıp iniyor hergün.önceki yazıyı yazdığımda 5,40dı fiyat şimdi 5,05.
    Üstad,bu durumda panik yapacak bir durum yok anlıyorum ben..Biraz endeksten biraz Kozaldan etkilendi..Hiç haber akışı da olmadığı için indi, yabancıda azalma yok mu anlamalıyım?

4. Gidişat kötü 5 altı kesin ama nerden döner bilinmez

5. Senin tahtanı yapana demem o ki endeks bile topladı.Sen hala ucuz oyun derdindesin...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bu gün bu kağıt 5 in altına salcak yeter ya bekledikce zarar artıyor

7. 1000 tl zararla sizlere by 4.20 de tekrar alım yaparım bu benim dşüncem belki direk 6 ya gider

8.  Alıntı Originally Posted by esrarengiz20 Yazıyı Oku
    1000 tl zararla sizlere by 4.20 de tekrar alım yaparım bu benim dşüncem belki direk 6 ya gider

Dur öyle deme şimdi birisi çıkıp kızar...

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

Sayfa 153/963 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •