Sayfa 257/963 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. [QUOTE=kar;2235057]
     Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    Sizce yakın zamanda görme potansiyeli varmı?[/QUOT
    Fprumu gerıden baslıyarak okuyun.Guzel garfıkler var,Yorumlar var.
    Hissede en buyuk yanılgımız,alınca hemen gitsin istememız.Azıcık sabir.
    Tam 8 ay oldu asker etti resmen ama inat ettim %100 almadan kopmucam diye %50-60 gibi şu an ALLAH bereket versin anaparayi alıp geri kalanla bu şirketlere uzun bir yatirimci olmayı düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    Makas hangi fitatta kapatır.7.20 mi?
    Ne zaman kapanacak ona bıyık karar veriyor kardeş eğerki haber akışı olmazsa kozaa nın sağlam duruşu 8-9 aralığında makasın daralması muhtemel ytd.

3. Bence duzeltme yapmasi gerekiyordu ve cok hafif hasarla atlattik koyabilirlerdi %7 ozaman sasirirdik. Ben trendin yukari yonlu oldugunu dusunuyorum . Kendi hedeflerimde ilk 7.22(dolar bazli araliktaki zirve) eger orayi kirarsa 2 dolarlik hedef. Gel gorki hangisi gerceklesir bilemiyorum. Zamanla gorecegiz. Deniz hoca paylasimlarla yine bizi fikir sahibi yapar insallah

4. Turkish Bullsu takip edenleriniz varsa kozaa ile ipek'e sat vermiş. Anlamadım gitti. Yarın tekrar 6.50 altına sarkarsa bukez nereye kadar düşer bilmem. Gerçi bugün endex te eksiydi. Neyse yarın ola hayrola

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum bazında

6. Onlar mum grafikleri dikkate alip al sat veriyorlar diye hatirliyorum. Mum grafikler haric baska indikatorlerde var takip icin. Tek basina yeterli degil bence.

7.  Alıntı Originally Posted by alanyali Yazıyı Oku
    Onlar mum grafikleri dikkate alip al sat veriyorlar diye hatirliyorum. Mum grafikler haric baska indikatorlerde var takip icin. Tek basina yeterli degil bence.
    Ne hikmetse site kozaa için son bir yılda tahminlerinde %77 , İpeke de %55 başarı sağlamış. Bazen sat verdikten sonra sadece %2 civarı düşmüş. Sonra yine Al vermiş. Umarım bu sefer ya yanılır yada küçük bir düzeltme ile yoluna devam eder.

Risk almayan kazanamaz

8. Deniz hocam yokmu bu akşam bir iki grafik atıp yorum yapsa. Ben yarın için biraz tedirgin oldum doğruyu soylemek gerekirse. Tekrar salarsa destekleri nereler olabilir? Teknikten fazla anlamıyorum ama 5.70 lere kadar gelebilirmi tekrar?

Sayfa 257/963 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •