Sayfa 289/963 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Credit tek lot satmadan alıma devam ediyor

SM-J530YM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. SM-J530YM cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. ipeği kaçırdık bende kozaya abandım bakalım . kardan zararı buradan çıkarırsam iyidir. napalım nasip değilmiş. ama ipek gevşerse tekrar girerrim

Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    ipeği kaçırdık bende kozaya abandım bakalım . kardan zararı buradan çıkarırsam iyidir. napalım nasip değilmiş. ama ipek gevşerse tekrar girerrim
    Ben de kozaa yı kaçırıp ipeke ye girmiştim panikle..sonra ipeke yükseldi..ne malum aynı şans sana da gülmeyecek..
    Kozaa 8.90 üstüne atmaya çalışıyor atarsa işler degişebilir..
    Bu arada ipek 7.55 e mi gördü biraz önce?ben mi yanlış gördüm?

5.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Ben de kozaa yı kaçırıp ipeke ye girmiştim panikle..sonra ipeke yükseldi..ne malum aynı şans sana da gülmeyecek..
    motor soğutut 7.55 e geldi tekrar kaldırdılar..
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    57 den döndü. ekrana bakmamak iyisi. kaç gündür 30-40 marj veriyor diye bir trade yapalım diye 30' satış yazdım. emri iptal edeyim diyene kadar 40' açıktı sonra gevşer diye almadım. malum 40 kademe kayıp. inşallah abisinden nasiplenirim ama bu seferde ipek az gevşese oda koyveriyor. biraz bekleyelim bakalım

7.  Alıntı Originally Posted by Kameraman67 Yazıyı Oku
    57 den döndü. ekrana bakmamak iyisi. kaç gündür 30-40 marj veriyor diye bir trade yapalım diye 30' satış yazdım. emri iptal edeyim diyene kadar 40' açıktı sonra gevşer diye almadım. malum 40 kademe kayıp. inşallah abisinden nasiplenirim ama bu seferde ipek az gevşese oda koyveriyor. biraz bekleyelim bakalım
    Hocam ben de sizle ayni 30 dan vedalastim emir girmistim yetisemedim. Kozaaya gectim ama gecmesem cok daha iyi olacakmis. Trade etmek cok büyük ustalık bu kagitlarda.

8. Takas varmı arkadaşlar..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 289/963 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •