Sayfa 347/963 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Dün yazdığım mesajı anlamamaya başka yerlere çekmeye çalışan arkadaşlar vardı...

Ama görüldüğü gibi diğerleri İpeke yi de engelliyor, aşağı çekiyor...

İpeke şimdilik idare ediyor ama...

Piyasa hala olası bir diğerlerine uyma ihtimaline karşı İpeke de dikkatli olmalı, kağıdın altına yatmamalı, düşüş olsa da hacimsiz olmalı...
    İdare ediyor ama... Altında durmayın... demiştik...

Ve "AMA" mız gerçekleşti... Umarım hacimsiz bir düşüş olmuştur...

Geçen hafta 7.50'lerden satan KY an itibariyle karda... Spek bunun farkında değilmiş gibi hareket ediyor...

Maalesef resim bozuldu...

Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Acaba diyorum, yabancı alıyor gibi gösterip diğer aracı kurumlardan malmı çıkıyorlar...
    Ben yazarken o mesajı yine düşmüş..
    Alan satandan fazla..Yf ve doce artı 1 milyondalar..benim aklım yetmez bu dalaverelere artık

3. benim en çok merak ettiğim şey, yatırım yapan arkadaşlar 1 günlük 1 haftalık yatırım yapıp ipekte bir günde zengin olma peşindelermi hisse 3 gün yükselmeyince feryat figan ağlama duvarı. Yahu siz kumarmı oynuyorsunuz sonuç hemen gerçekleşsin ve malı hemen götürün yok öyle bir dünya. Bedava peynir fare kapanında var.
    I cash

4.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Acaba diyorum, yabancı alıyor gibi gösterip diğer aracı kurumlardan malmı çıkıyorlar...
    Her şey mümkün...

Kaç gündür önce yükseltip, sonra düşürüp seans sonuna doğru toparlıyorlar...

Bu durumu da silkeleme şeklinde olumlu yorumlayabileceğin gibi, marj yaratıp veriyorlar şeklinde de yorumlayabilirsin...

Özetle herkes satma ya da satmama kararını verip, sonucuna katlanmalı...

Bizler işkence çekmeyi kabullenmiş gibiyiz... Geçen haftaki yükselişte yeter diyip kenara çekilenler an itibarıyla kardalar...

5.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Tablo buysa harbiden, ortada keklik avlama modu gözüküyor.

YTD...

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    benim en çok merak ettiğim şey, yatırım yapan arkadaşlar 1 günlük 1 haftalık yatırım yapıp ipekte bir günde zengin olma peşindelermi hisse 3 gün yükselmeyince feryat figan ağlama duvarı. Yahu siz kumarmı oynuyorsunuz sonuç hemen gerçekleşsin ve malı hemen götürün yok öyle bir dünya. Bedava peynir fare kapanında var.
    Neyi merak ediyorsun hocam anlamadım..bir hafta olmadan hisse 8.50 lerden 7.20 lere geldi..bunun sebebini insanlar burada tartışıp araştırmamalımı sence.. bu sana niye garip geliyor?yukarıdan alanların işi zor..ben uzun vadeciyim şükür iyi kazandık son yükselişte ama yukarıdan alanlar bırakında biraz sorun tespit etmeye çalışsın moral arasınlar..hep bedava peynirci felsefecileri ortaya çıkıyor böyle durumlarda..

7.  Alıntı Originally Posted by zevahiri09 Yazıyı Oku
    Bu iki gün önceki takas. Anlık veri ne diyor acaba?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. ne takasi kardesim anlik akd deilmi bu?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 347/963 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •