Sayfa 368/963 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Chisinau Yazıyı Oku
    İpeke de yabancı payı %60 ı geçmiş görünüyor, yoksa ben mi yanlış bakıyorum... Yabancı böyle sürekli alırken bu düşüşü aklım almıyor

JAZZ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vestel yerli otomobil babayiğidi olarak açıklandığında citi 11.50 maliyetli 5.5 milyon lot almıştı, bizde onun aldığına güvenerek pozisyon açmıştık. Ancak hisse 2 ay içinde 7.90'a kadar inmişti. Demem o ki bu citi nin alımlarına güvenmeyin. Onlarda parada çok sabırda, 35 milyondan 5 milyon satar çeker hisseyi 5 liralara sonra 6.50'ye kadar 10 milyon alır. Bizde avel avel bakarız yapılan işlemlere.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Ahmet1972 Yazıyı Oku
    Vestel yerli otomobil babayiğidi olarak açıklandığında citi 11.50 maliyetli 5.5 milyon lot almıştı, bizde onun aldığına güvenerek pozisyon açmıştık. Ancak hisse 2 ay içinde 7.90'a kadar inmişti. Demem o ki bu citi nin alımlarına güvenmeyin. Onlarda parada çok sabırda, 35 milyondan 5 milyon satar çeker hisseyi 5 liralara sonra 6.50'ye kadar 10 milyon alır. Bizde avel avel bakarız yapılan işlemlere.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ama o sırada rezil erken seçim kararı alınmamştı ve ağzı poposu gibi hareket eden bi zat ı muhterem ben seçilince yerli oto kaporta beyin vs abuk sabuk açıklama yapıp sizin gibi milyon ky nin asuzu ve vestel de razara girmesine sebep olmamıştı..
    Benim anlamadığım bunu sıradan birisi yapınca spk cezayı kesiyor hapise kadar yolu oluyor da siyasetçi bu spekülasyonu yapınca niye cezası olmuyor..yazık değilmi devlet tarafından açıklanan projeye güvenipe o hisselere giren ky lere???
    Seçim sabahı çıkacak sonuca göre gözüm bu iki hissede olacak. .

3. a.anı ..ken kadı kimi kime şikayet edecen.
    kimbilir ne kadar çıkar sağladılar.

4. Yine baskıya başladılar ayar bozuk gibi hayırlısı kimse seçim öncesi hisse taşımak istemiyor gibi

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sayın zabuno pasta rica etsek

6. Başladılar gene yine sabah yükselt akşama nerede alırız soluğu bilmem dün artı beşten eksi oniki yapan kağıt bu bakalım bugün nerde durur amk kağıdı

7.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Başladılar gene yine sabah yükselt akşama nerede alırız soluğu bilmem dün artı beşten eksi oniki yapan kağıt bu bakalım bugün nerde durur amk kağıdı
    Aldık satmadık hisseye aşık olduk çift rakamlar dedik bekledik çok kötü oldu inşallah döner de

8.  Alıntı Originally Posted by ONDOKUZ19 Yazıyı Oku
    Aldık satmadık hisseye aşık olduk çift rakamlar dedik bekledik çok kötü oldu inşallah döner de

Ben şahsen bugün ve yarından da korktum ama gidiyor diye satmadık aslında zararın neresinden dönersek kar ama lanet olsun elimiz gitmiyor kurtarır miyiz diye Allah yardımcımiz olsun bu kafa ve düşünce ile işimiz zor

Sayfa 368/963 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •