Sayfa 46/963 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 361 - 368 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Fetönün göbeğindeki akın ipek in bu davalardan yırtması mümkün değilki bence bu mallar zaten akın ipekin değil fetönündür. Bence dava ile ilgili kimsenin aklında bir tereddüt yok ama tabiki sürecin ilerliyor olması pozitif etki yapar. Bilanço erteleme ile bir süre daha yukarı-aşağı al-ver yaparlar ama şubat mart ayları baya hızlı geçecektir diye tahmin ediyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu mallar FETÖ'NÜN DEĞİL. HAZİNE'NİN dolayısıyla "HALKIN MALI" geçmişte Fetö'ye, ya da Akın İpek'e, siyasi irade tarafından parsellendi... Verildi. "Al senin olsun denildi" Aynı siyasi irade, bugün HAZİNE veya MİLLET adına el koydu. Yeniden HAZİNE'YE kazandırmak için.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir de şöyle bir ihtimalde var. Pozitif açıklanan her rakam grup hisselerine nitro etkisi yapıyor? Açıklanacak kaç dönem var,? Parça parça gönderip milleti maymuna çevirmekde mümkün. 2015 son dönemden başlayıp 16-17 parça parça gelsin arada iki de pozitif mahkeme haberi aksın işte o zaman ne olur bi düşünün?.

Aksi senaryo, en geç 4 ay sonra açıklanacak rakamlar ve arada gelmesi muhtemel pozitif mahkeme, ocak, kuyu vs haberlere karşın bu hisseler buradan % kaç düşerse miilet evi ocağı satıp mala girer?

3. Teknik olarak güzel görünüyor eğer haber olumlu görülürse yeni bir yükseliş dalgası olur. Bu sürede ara ara gelen güzel bilanço ise hisseyi güzel yerlere taşıyacaktır. Yanilmiyorsam yıl bazında 3 bilanço çeyrek dönem olarak bakılırsa 9 finansal dönem gibi bir rapor hazırlanıyor bunun zaten eylülde ocak ayına hazırlanması zor olmalı... burada bence spk olumlu karşılar... önemli olan biancolarda kar zarar miktarı diğer hisselerde bilanço döneminlerinde yaşanan aksiyon 4 aya sıkıştırılmış hareketli bir dönem olacak ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kal55 Yazıyı Oku
    Bu mallar FETÖ'NÜN DEĞİL. HAZİNE'NİN dolayısıyla "HALKIN MALI" geçmişte Fetö'ye, ya da Akın İpek'e, siyasi irade tarafından parsellendi... Verildi. "Al senin olsun denildi" Aynı siyasi irade, bugün HAZİNE veya MİLLET adına el koydu. Yeniden HAZİNE'YE kazandırmak için.

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben farklı bişey mi dedim? Kullanımı fetö ve fetöcülerde bulunan mallara el konuldu kayyum atandı. Yani mahkemeden aleyhte bir karar çıkmaz diyorum. Ne anladın yazdığımdan da düzeltir gibi cevap verdin anlamadım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

5. Haber bence de güzel. Belirsizlik en azından ortadan kalktı ve şirket faaliyetleri devam ediyor. Mahkemelerde bitince Satış gündeme gelir. Bence malınızı kaptırmayın. Bir şirketin faaliyetinin devam etmesidir önemli olan. Sabrın sonu selamete ulaşacaktır. Allah hissedar arkadaşlarımı kötü plan ve oyunlardan korusun.

6. - 5,33 ile 4,97'den açılış ve en çok düşenlerde birinciyiz.

7.  Alıntı Originally Posted by adoli61 Yazıyı Oku
    - 5,33 ile 4,97'den açılış ve en çok düşenlerde birinciyiz.
    Bence panik yapmayın. Kendini düzeltir diye ümit ediyorum.

Sayfa 46/963 İlkİlk ... 3644454647485696146546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •