Sayfa 503/963 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Tam al sat kağıdı sabahtan beri yapsak iyi para alırdık böyle yapmadığımiz sürece bekleyip dururuz benim gibi zararda olanlar için yapacak birsey yok bekle babam bekle amk
    aynı durum bende de var sat al yaparak lot artırmayı düşünüyorum yoksa zarar çıkmayacak gibi (

2.  Alıntı Originally Posted by paşatorunu Yazıyı Oku
    aynı durum bende de var sat al yaparak lot artırmayı düşünüyorum yoksa zarar çıkmayacak gibi (
    Ne olur biliyormusun bizde bu şans varken hisse tavana kitler bakar dururuz olacağı o hisse seçimini yanlış yaptık yanlış devlete geçti dedik aldık bence fetocular hâlâ bu kağıtta Allah sabır versin hepimize işimiz çok zor çok

3.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Ne olur biliyormusun bizde bu şans varken hisse tavana kitler bakar dururuz olacağı o hisse seçimini yanlış yaptık yanlış devlete geçti dedik aldık bence fetocular hâlâ bu kağıtta Allah sabır versin hepimize işimiz çok zor çok
    Amin kardeşim. Fetöcüler bu milletten intikam alıyor diye de düşünmüyor değilim. Resmen azap oldu, işkence oldu. Bu devran dönerse sahiplik meselesi ile döner. Mahkemeyi bekliyoruz ama güvenim yok. Rus ruleti gibi valla. Allah yüzümüzü güldürsün. Sabrın sonu selamet olsa keşke. Ytd.

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dünkü gidiyor gibi yapıp millete verecekler

5. Kan emici alçaklar

6. Zararına satıp bir daha ipek almıyorum kalanlara Allah sabır versin

7. Endeks % 2 artıda bizimki geri gelme derdinde. Nasıl lanet bir hisseye bulaşmış ya

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Kimse kalmadı ipek te ben buraya geçtim ya ondan sıra bizede gelecek inşallah

Sayfa 503/963 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •