Sayfa 53/963 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 417 - 424 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Credit tahtayı b.k etmiş ne yapmak istiyor garanti alış a devam ediyor bakalım filmin sonu nasıl olacak bu arada turkish bulls sat vermiş dün senette kal diyordu buda çuvalladi amk

2.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    creditin satışlarının karşısına kimler çıkıyor çok merak ediyorum.3 günde 3,3 milyon mal satmış credit..son 2 gün hariç bu ay 6,5 milyon lot yabancı takasta eksi.2 günde de 2 milyon verse 8,5 milyon lot..ilginç işler.
    ilginç olan şu.mal satamasa,kimse karşısına alıcı çıkmasa,kağıdı da indirmicek.alıcı buldukça indiriyor..ben mesela karşıma yabancı satıcı çıkıncı diyorumki senmisin satan aldığımı zararına basıyorum aşağıya..o tutsun istiyorsa kağıdı.

Uzun zamandır izliyordum. üye olup sizlerle mesajlaşmak bu güne kısmetmiş. takasları sürekli takip ediyorum. hissede arrow fonun son bildiriminde % 10 altına düştük diye açıkladığı gün 25 milyon lotu vardı. o açıklamanın üzerine bu günkü satışlarla tahminimce 10 milyon lotu daha sattı. önümüzdeki hafta başına kadar 2 milyon lotu daha satarsa kap da % 5 in altına düştük diye açıklama göndereceğini tahmin ediyorum. % 5 in altına düştük demesi ile koza hisselerinde ilk ipeke özgürlüğünü ele almış olur çünkü, fonun malını karşılayan çok sabırlı malı karşılıyor ve sert hareketler yapmıyor. fonun malını aldıktan sonra hissede fiyat istikrarı daha iyi olacaktır. Sabrederek bu belanın bitmesini beklemeliyiz arkadaşlar.aynı fonun kozaa daki malı satmakla bitmez. bundan sonra kozaa hisselere ayak bağı olur.

Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    "Kimler çıkıyor merak ediyorum" derken ky nin bunu karşılamaya gücü yetmez mi diyorsunuz? Yani halka arz gibi bir durumdan ziyade hisse transferi mi var?

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    50 bin lot alıştan sonrası yani 250bin tl den sonrası ky işi değil tabiki..ama küçük değilde orta yatırımcıdır orasını bilemem.
    öyle insanlar varki..adam diyorki şu haber gelecek.basıyor parayı.parası yok gidiyor kredi alıyor..o haber geliyormu.%95 gelmiyor tabi..ama ilginçti hisseler %16 civarı artı kapattı,şirket bilanço için ek süre istedik haberi gönderdi..göndermemiş olsa 2 hissede öbür gün dahada yukarı gidebilirdi..yabancıdan mal yiyenlerde karlı bişekilde yukardan verebilirdi..bilinçli yapmışlar gibi geldi bana..
    iyi olur inşallah.kimsede zarar etmez.

en önemlisi dogru zaman.

4. Arkadaslar yuzde 20 ye ragmen iki gundur satis ve ipek de ozellikle fon cikisi devam ediyor.
    Ekimde Alan fon iki ay icinde bilanco gelecekken neden satar?
    Bilmedigimiz ne var?
    -Sirket 09/2015 bilancosu uzerine zarar mi yazacak?
    -ici mi bosaltilmis sirketin el konulma sonrasi?
    Baska ne olasilik kaldi ki bu fon cikisini aciklayan?

5.  Alıntı Originally Posted by FKK Yazıyı Oku
    Arkadaslar yuzde 20 ye ragmen iki gundur satis ve ipek de ozellikle fon cikisi devam ediyor.
    Ekimde Alan fon iki ay icinde bilanco gelecekken neden satar?
    Bilmedigimiz ne var?
    -Sirket 09/2015 bilancosu uzerine zarar mi yazacak?
    -ici mi bosaltilmis sirketin el konulma sonrasi?
    Baska ne olasilik kaldi ki bu fon cikisini aciklayan?
    Bu fonun sattığını ky nin alması mümkünmü. O zaman niye sormuyorsun. Bu fonun sattığı malı alan niye alıyor. Alan sal..mı. Fonun satışı tamamlansın alanın niye aldığını o zaman anlarsın. Hatırladığım kadarıyla benzer fon bir zamanlar Kozaa dada satış yapmıştı. Satışı tamamalandığı ertesi gün yukarı hareket başladı. Ayrıca hissedeki yabancı sadece arrow dan ibaret değil. Hissedeki yabancı hissedarların akıllısı arrow fonumu. Bence bu tamamen fon politikası ile alakalı bir durumdur. Bu gün satar yarın daha yüksek fiyattan alır. YTD

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hisseyi % 16 çıkarın. O gün 19.00'da haberi yollayın. Sonra yatırımcı tepe taklak. Bu cuma günü hürmetine Allah'a havale ediyorum. Canını aldınız hissenin. Hayırlı cumalar...

7. Küçük Yatırımcıyı korumak adına... Eğer ki 2015 bilançosu kötüyse. % 16 yapıldığı günün arkasında verilseydi en azından bir kere düşerdi. 2015 belirsizliği ortadan kalkmış olurdu. Bunu biraz düşünmek lazım. Şirket güçlü alım yapmış olsa hisseler düşmez.
    Son düzenleme : adoli61; 15-12-2017 saat: 10:59.

8. Durağan bir görüntü var. Yeterince alıcı bulamadılar ya da satıcı...
    Son düzenleme : adoli61; 15-12-2017 saat: 10:47.

Sayfa 53/963 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •