Sayfa 576/963 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Dip yapta rahatla damına fesleğen diktiğimin hissesi

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İnat ettim bıyıklı benim beklediğim rakam gelmeden vermeyeceğim bakalım senin bıyıklarmı benim inat mı
    Her Koyun kendi bacağından asılır, bu durumda diğer Koyunların asılana bir faydası olmaz olamaz. Borsa dada bu kanun işler bundandır ki kimsenin tavsiyesine göre hareket etmeyiniz !!
    !! YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !! Güzel bir Atasözü der ki : Kelin İlacı olsa Başına sürerdi

3. Tamda 5.91 şimdilerde 5.99 lari zorluyor olacaktı böyle borsanın

4. Eziklik böyle bir şey... Kozaa yla çıkmayan kâğıt Kozaa dan hızlı dibe gidiyor...

Grubun en rezil hissesi diye boşuna demedik...

Sadece binde bir yaptığı hareketlerde ise arkaya bakmadan kacmak gerek...

5. Senin hisse gibi damina koyayim

6. Kozaa 8 lerde show yaparken bu amk kağıdı 6 yı gecemiyordu şimdi ondan daha hızlı daha fazla düşüyor ky cokkkk fazla bunda

7.  Alıntı Originally Posted by UZMAN Yazıyı Oku
    Kozaa 8 lerde show yaparken bu amk kağıdı 6 yı gecemiyordu şimdi ondan daha hızlı daha fazla düşüyor ky cokkkk fazla bunda
    Sorma kardeşim bizde bu kağıttan bir b*k olacakmış gibi 5,91 lerden atladik.Hemde öyle az buz değil.gecen cuma bir daire sattım(İzmir Bornova'da)parayı dibine kadar bu damına koydugumun hissesine gömdüm.Hay kafama s***yaim

8.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Sorma kardeşim bizde bu kağıttan bir b*k olacakmış gibi 5,91 lerden atladik.Hemde öyle az buz değil.gecen cuma bir daire sattım(İzmir Bornova'da)parayı dibine kadar bu damına koydugumun hissesine gömdüm.Hay kafama s***yaim

Ah be kardeşim inşallah zararını kurtarırsin keşke hepsini gommeseydin öyle ipne bir kağıt ki mazallah kozaa 7 gelse bu 4 lerde alır soluğu neyse hayırlısı artık benimbuna yatirdigim parada bir daireden fazla

Sayfa 576/963 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •