Sayfa 589/963 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by gokhanyucel Yazıyı Oku
    Bizim ipegi kim aldı böyle bilen varmı arkadaşlar?

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hiç bir şey almadı..Yukarıda kademeler boşken 5,65 gösterdi. Sonra vere vere 5.30 a kadar getirdi.

2. Kap haberine göre hareket yaptı.Fakat bu anlaşma bizim için iyimi kötümü tartışılır.Nedenine gelince bu anlaşma ile benim kanımca ipek satılması hayal oldu devir edlilir TPAO ya o kadar yandı gülüm keten helva %9.6 ya % 90.4 bizim 2 tpoa 6 kuyusu var ama üretim rakamlarını bilmiyoruz ytd

3.  Alıntı Originally Posted by usot Yazıyı Oku
    Kap haberine göre hareket yaptı.Fakat bu anlaşma bizim için iyimi kötümü tartışılır.Nedenine gelince bu anlaşma ile benim kanımca ipek satılması hayal oldu devir edlilir TPAO ya o kadar yandı gülüm keten helva %9.6 ya % 90.4 bizim 2 tpoa 6 kuyusu var ama üretim rakamlarını bilmiyoruz ytd
    İpeğin neden geride kaldığı belli oldu. Bu haberden ipeğin tasviye sürecinin başladığı anlaşılıyor.

4. [QUOTE=ilco;3005893]İpeğin neden geride kaldığı belli oldu. Bu haberden ipeğin tasviye sürecinin başladığı anlaşılıyor.[/QUOT

Ne alaka yapılan bir iş anlaşması. Devir anlaşması değil. Anlaşmanın gayesi de çok açık düşük iletme gideri ve daha verimli bir üretim. Bu anlaşma İpeke nin 2 kuyusu ile tpo nun 6 kuyusunu kapsıyor. İlerde bulunan yeni kuyular için ise anlaşma yeniler içinde değerlendirileceği belirtiliyor. Bu mevcuttan daha iyi bir üretim geliri demek. Buradan ipeke nin tasfiye edileceği ve bunun için geri kaldığı yorumu çok anlamlı değil. Hem bu firmalar mahkeme neticelendiğinde eninde sonunda ya kamulaşacak yahuda satılacak.Kamulaştırılacak derken Şirket kapanacak değilya . Kurulu üretim yapan çok modern bir üretim tesisi var ortada. Hem Türkiye ahım şahım petrol üreten bir ülke değil. Mevcut kuyularda bunlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ilco Yazıyı Oku
    İpeğin neden geride kaldığı belli oldu. Bu haberden ipeğin tasviye sürecinin başladığı anlaşılıyor.
    Ne alaka kardesim? İs anlasmasindan tasfiye cikardiysan sen borsada hic dolasma ))

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by burzumvarg Yazıyı Oku
    Ne alaka kardesim? İs anlasmasindan tasfiye cikardiysan sen borsada hic dolasma ))

Adamlar 5, 65 e çıkarmış bir anda hisseyi. Olumsuz algılamadılar demek ki

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by hadigari Yazıyı Oku
    Adamlar 5, 65 e çıkarmış bir anda hisseyi. Olumsuz algılamadılar demek ki

Venus_V3_5570 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olumsuz algilayacak birsey yok ki? Tpao ile is iliskisi baslamis. Devlet salak mi elinde harika bir satis ve hazineye gelir firsati olan şirketi tasfiye etsin. Buna kargalar bile guler.

8. Bugün de iyi öpülduk danasini essek kovalasın.Yeni sene bir gol bir.Bu ipek yüzünden şimdilik bir tek sağ kulağımın arkası kaldı.Yarin onunda uzatayim tam olsun gari.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 589/963 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •