Sayfa 62/963 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 489 - 496 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Sn. Adoli61, iyi niyetiniz için teşekkür ederim. Hata benim ciddiye almıyorum artık. Sataşırsa sataşsın. Ben yorumlarıma devam edeceğim. Bu kağıt daha düştüğünde onlar yazacak cesarete sahip olmazlar ama ben düşse de yükselse de yazdıklarımla buradayım. Çünkü grafiklere ve tablolara bakarak yorum yapıyorum. Duygularıma ve portföyüme göre değil.
    Sn hisseli boş lakırtı yapacağına birtane grafik paylaşında başkaşarıda faydalansın. Bende sizin paylaşımlarınıza baktım. Malesef o bahsettiğiniz tablo ve grafiklerden bir tane paylaşımınıza rastlamadım.

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ya bırakın güzel insanlar birbirinizi kırmayın..ben bu kozaa ve ipek ten çok para ve zaman kaybettım...suan emın olunkı batıık deseler 1 lıtrede benzını ben dokerım!!!!her namussuzluk donmus sırketlerde kırmanıza degmez!!!!ytd

3.  Alıntı Originally Posted by noclose Yazıyı Oku
    ya bırakın güzel insanlar birbirinizi kırmayın..ben bu kozaa ve ipek ten çok para ve zaman kaybettım...suan emın olunkı batıık deseler 1 lıtrede benzını ben dokerım!!!!her namussuzluk donmus sırketlerde kırmanıza degmez!!!!ytd
    Çok geçmiş olsun kardeşim. Önemli olan sağlık para elbet kazanılır.
    Fakat yazdıklarını okuyunca eskilerden bir arkadaş yazardı burada şimdi uğramaz oldu. O gersin aksine şirketim geçmiş bilançolarının çok kötü açıklanacağını bunun da şirketin kaçak patronunun çaldıkları olarak lanse edeceklerini söylemişti. Umarız böyle bir durum oluşmaz.
    6 liralardan beri kağıt az yükselse uçacak kaçacak diye ky’ ye malı dağıttılar resmen. Kağıtta satış alışın üç katı ve kağıt yükselmeye devam etti. Uyardık yazdık ama her koyun kendi bacağından asılır. Şu da bir gerçek ki şirket kapamadılar bakmadıktan sonra bir yerden muhakkak tepki gelir. Benim tabloda gördüğüm eğer tepki buradan gelecekse o zaman büyük Alicengiz oyunu var İşte. Onçün teyit almadan girmem. Bugün tavan dahi olsa-ki gördük bunu yakın zamanda-
    Benim jokerim güzel bir haber. Şirketle ilgili beklentilerim muhakkak var ama burada maalesef bunlara güvenip kapıda girenler çıkabilir yatırım tavsiyesi algınabilir ve borsa bu ne olacağını kimse bilemek endeks 100 ün altına inse bu kağıt ne olur sizce.. herkes düşerken bu kağıt bakmak. Yani demek istediğim insanlar düz düşünüyor ama kazın ayağı öyle değil. Zamanı gelince konuşulur.

4. Didim 2010 kardeşim nerelerdesin.

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Açığa sattılar ****ler şimdi baskı yapıyorlar çıkmasın diye ama koza giderse seve seve koyacaklar yerlerine ytd

6.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Çok geçmiş olsun kardeşim. Önemli olan sağlık para elbet kazanılır.
    Fakat yazdıklarını okuyunca eskilerden bir arkadaş yazardı burada şimdi uğramaz oldu. O gersin aksine şirketim geçmiş bilançolarının çok kötü açıklanacağını bunun da şirketin kaçak patronunun çaldıkları olarak lanse edeceklerini söylemişti. Umarız böyle bir durum oluşmaz.
    6 liralardan beri kağıt az yükselse uçacak kaçacak diye ky’ ye malı dağıttılar resmen. Kağıtta satış alışın üç katı ve kağıt yükselmeye devam etti. Uyardık yazdık ama her koyun kendi bacağından asılır. Şu da bir gerçek ki şirket kapamadılar bakmadıktan sonra bir yerden muhakkak tepki gelir. Benim tabloda gördüğüm eğer tepki buradan gelecekse o zaman büyük Alicengiz oyunu var İşte. Onçün teyit almadan girmem. Bugün tavan dahi olsa-ki gördük bunu yakın zamanda-
    Benim jokerim güzel bir haber. Şirketle ilgili beklentilerim muhakkak var ama burada maalesef bunlara güvenip kapıda girenler çıkabilir yatırım tavsiyesi algınabilir ve borsa bu ne olacağını kimse bilemek endeks 100 ün altına inse bu kağıt ne olur sizce.. herkes düşerken bu kağıt bakmak. Yani demek istediğim insanlar düz düşünüyor ama kazın ayağı öyle değil. Zamanı gelince konuşulur.
    tşk ederim..umarım bılanco bıter ve satarlar ..guzelı bu.ytd

Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Sayın Devaz, dilerim değildir. Bugün ve yarınki kapanış önemli. Güzel bir haber de gelebilir. Temkinli olmayı tercih ettim hep. Grafiğe göre al verirse teyit alırsam tekrar kağıda girerim. 20 yıldır borsadayım gençlikte yaptığım hataları tekrarlamıyorum Duygularımla yatırım yapmıyorum. Bol kazançlar dilerim.
    hisseli dostum selamlar..
    Hafta sonundan beri tüm bu giydirmeleri ve goy goy culuk suçlamalarını sanırım bana yapıyorsun ancak benim amacım ilk mesajımla foruma bi merhaba demekti..Hatta benim mesajımdan sonra hiç tanımadığın birine karşı anlayıp dinlemeden çok çok ağır ifadelerle bir mesaj yazdın neye uğradığımı şaşırdım görünce ancak sonra tamamen değiştirmişsin.Beni, benim mesajımda yazdığım şahıslar ile aynı kefeye koymuş ve hedef göstererek oldukça aşağılamışsın.Şu an da devam ediyor uslubun.Kendimi ispatlamak zorunda değilim tabi ama o, birinci ve bu da ikinci mesajım genç değilim.40 yaşındayım ve bu işleri takip etmek ileride de bu sitede bulunmak istiyorum.Zannettiğin kişilikte biri değilim.Yazdıklarımı okudum yanlış birşey göremedim.Yeni yatırımcı olarak sizlerden beklentim yenilere yol göstermek dakika bir gol bir yapmanız değil.Ucanlaz nickim ile birçok forumda boy göstermiş özellikle geçmişte motosiklet sitelerinin eskilerindenim.Yani üç harflilerden değilim.Belliki suçlamalarına yakışır çok şahız gelip gitmiş buralardan ama ben ve benim gibileri emin olmadan günahını alma.Diğerlerini uyarmak tabi ki siz eskilerin görevi ama uslübü ile yaparsanız ben ve benim gibiler kırılmaz.(Gülmekten bilmem ne olucak gel gelciler gelmiş bla bla.......v.s) Herhangibir cevap yazmayacaktım ama daha öncede belirtiğim gibi sitede kalıcı olabilmek için bu muamelemeyi düzeltmem gerekti.
    Elimdeki hissenin tekrar söylüyorum çok değerli bir hisse grubunda olduğunu düşünüyorum belki de bu benim hayalim ama fikrim bu yönde.Bu sitede insanların elindeki hisseyi sahiplenme ve ondan beklentisi olması hatalı bir yaklaşımmıdır?
    Kimbilir belki de bir insanın bir hisseyi sevmesi başka çaresi olmamasından kaynaklanmaktaıdır Vizontele filmindeki gibi..
    Amacım polemik olmadığı için bu konuda başka bir paylaşım yapmıycağım.Üyelerden özür..
    Saygılar..

8. BIST 100 girenler: Net Holding, Bera Holding, Doğtaş Kelebek, Işıklar Enerji, Borusan Mannessmann, Sinpaş GMYO, İhlas Gayrimenkul

BIST 100 çıkanlar: Çelebi, Yazıcılar Holding, İzmir Demir Çelik, Alkim Kimya, Konya Çimento, Alcatel Lucent Teletas, Trabzonspor Sportif

BIST 50 girenler: Şekerbank, Gözde Girişim, Net Holding

BIST 50 çıkanlar: Mavi, Doğuş Otomotiv, Tat Gıda

BIST 30 girenler: Şekerbank

BIST 30 çıkanlar: Enka İnşaat

Sayfa 62/963 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz