Sayfa 63/963 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 497 - 504 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    hisseli dostum selamlar..
    Hafta sonundan beri tüm bu giydirmeleri ve goy goy culuk suçlamalarını sanırım bana yapıyorsun ancak benim amacım ilk mesajımla foruma bi merhaba demekti..Hatta benim mesajımdan sonra hiç tanımadığın birine karşı anlayıp dinlemeden çok çok ağır ifadelerle bir mesaj yazdın neye uğradığımı şaşırdım görünce ancak sonra tamamen değiştirmişsin.Beni, benim mesajımda yazdığım şahıslar ile aynı kefeye koymuş ve hedef göstererek oldukça aşağılamışsın.Şu an da devam ediyor uslubun.Kendimi ispatlamak zorunda değilim tabi ama o, birinci ve bu da ikinci mesajım genç değilim.40 yaşındayım ve bu işleri takip etmek ileride de bu sitede bulunmak istiyorum.Zannettiğin kişilikte biri değilim.Yazdıklarımı okudum yanlış birşey göremedim.Yeni yatırımcı olarak sizlerden beklentim yenilere yol göstermek dakika bir gol bir yapmanız değil.Ucanlaz nickim ile birçok forumda boy göstermiş özellikle geçmişte motosiklet sitelerinin eskilerindenim.Yani üç harflilerden değilim.Belliki suçlamalarına yakışır çok şahız gelip gitmiş buralardan ama ben ve benim gibileri emin olmadan günahını alma.Diğerlerini uyarmak tabi ki siz eskilerin görevi ama uslübü ile yaparsanız ben ve benim gibiler kırılmaz.(Gülmekten bilmem ne olucak gel gelciler gelmiş bla bla.......v.s) Herhangibir cevap yazmayacaktım ama daha öncede belirtiğim gibi sitede kalıcı olabilmek için bu muamelemeyi düzeltmem gerekti.
    Elimdeki hissenin tekrar söylüyorum çok değerli bir hisse grubunda olduğunu düşünüyorum belki de bu benim hayalim ama fikrim bu yönde.Bu sitede insanların elindeki hisseyi sahiplenme ve ondan beklentisi olması hatalı bir yaklaşımmıdır?
    Kimbilir belki de bir insanın bir hisseyi sevmesi başka çaresi olmamasından kaynaklanmaktaıdır Vizontele filmindeki gibi..
    Amacım polemik olmadığı için bu konuda başka bir paylaşım yapmıycağım.Üyelerden özür..
    Saygılar..
    Bu ne pişkinlik anlamış değilim. Bana hakarete varan cümleler kurup değiştiren sizsiniz şimdide şu yazdığına bakıyorum da büyük bir oyun oynandığının şimdi farkına varıyorum. İnanamıyorum yok artık. Yaş muhabbetleri... yalan yanlış beyanlar. Söylemediklerimle töhmet altında bırakılıyorum. Yaz çiz oyna.
    Mesajınız yalanlarla dolu olduğu için evvela sizi kınıyorum. Yaş konusunda benden küçüksünüz evet ama bu nedir ya s.dik mi yarıştıracağız. 35 yaşında neler yapmış gencecik insanlar var buralarda. Böyle devam ederseniz farlı şekilde konuşacağım.
    Hem suçlu hem güçlü... öyleymiş böyleymiş.. reklama bak sen. Benim için bir cümleden ibaretsiniz. Bana hakaret ederkenki tutumunuzu bir anda değiştirdiniz.

Ne yazayım ki size.. havale ediyorum.. ve susuyorum. Hakkımı saklı tutuyorum

Arkadaşlar kağıtta dikkatli olun acayip insanlar türedi burada.

Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Bu ne pişkinlik anlamış değilim. Bana hakarete varan cümleler kurup değiştiren sizsiniz şimdide şu yazdığına bakıyorum da büyük bir oyun oynandığının şimdi farkına varıyorum. İnanamıyorum yok artık. Yaş muhabbetleri... yalan yanlış beyanlar. Söylemediklerimle töhmet altında bırakılıyorum. Yaz çiz oyna.
    Mesajınız yalanlarla dolu olduğu için evvela sizi kınıyorum. Yaş konusunda benden küçüksünüz evet ama bu nedir ya s.dik mi yarıştıracağız. 35 yaşında neler yapmış gencecik insanlar var buralarda. Böyle devam ederseniz farlı şekilde konuşacağım.
    Hem suçlu hem güçlü... öyleymiş böyleymiş.. reklama bak sen. Benim için bir cümleden ibaretsiniz. Bana hakaret ederkenki tutumunuzu bir anda değiştirdiniz.

Ne yazayım ki size.. havale ediyorum.. ve susuyorum. Hakkımı saklı tutuyorum

Arkadaşlar kağıtta dikkatli olun acayip insanlar türedi burada.
    Ben herhangibir mesaj değiştirmedim.Yine günah alıyorsunuz hisseli dostum.Sana asla hakaret etmedim.Sana hitaben yazdığım ilk mesaj yukarıdaki..Yazdığım 1 ve 2. mesajlar diye yazdım bu da 3. mesajım.Sanırım başka biriyle beni karıştırmış durumdasınız muhtemelen acer nickli arkadaş ile..
    Hala aynı uslüb ile hakaretler ediyorsunuz.Ayıptır yeni gelmiş adama bukadar ajan muamelesi yapılması.
    Her yazılandan birşeyler çıkarmaya çalışıyorsunuz yaş filan...Her kime veya nelere sinirlendiyseniz onlar ile uğraşın.Bana böyle davranma hakkınız nekadar eski olursanız olun yok.elbet vardır bu sitenin de aklı selimleri
    Benden buraya kadar forumu sizsiz izlemeye devam ediyorum müsadeniz ile
    Saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Ben herhangibir mesaj değiştirmedim.Yine günah alıyorsunuz hisseli dostum.Sana asla hakaret etmedim.Sana hitaben yazdığım ilk mesaj yukarıdaki..Yazdığım 1 ve 2. mesajlar diye yazdım bu da 3. mesajım.Sanırım başka biriyle beni karıştırmış durumdasınız muhtemelen acer nickli arkadaş ile..
    Hala aynı uslüb ile hakaretler ediyorsunuz.Ayıptır yeni gelmiş adama bukadar ajan muamelesi yapılması.
    Her yazılandan birşeyler çıkarmaya çalışıyorsunuz yaş filan...Her kime veya nelere sinirlendiyseniz onlar ile uğraşın.Bana böyle davranma hakkınız nekadar eski olursanız olun yok.elbet vardır bu sitenin de aklı selimleri
    Benden buraya kadar forumu sizsiz izlemeye devam ediyorum müsadeniz ile
    Saygılar.
    Şimdi bu üslup itibariyle ettiğiniz serzenişlerinizi benim tarafımdan da empati yoluyla anlamaya çalışın. Benim yazdıklarımı üzerine alınanlar zaten bana burada hakaret edenlerdir. Mesajlarını silip kendilerini temize çıkarmaya çalışanlar. Ben hakkımı elbet sorarım.

Ayrıca siz benim yazdıklarımı üzerinize alınıyorsunuz bana hakaret etti diye hakaret ediyorsunuz. Sonra vay ben değildim o diyordunuz. Samimi olunuz uçanlaz yok öyle. İnan’ın yazdıklarım hep efendice. Ama burada yazılanlar hep delildir. Silinenler de.

4. bunda bı b.okluk var ama cozemedım kozaa bu kadar gıtmısken

Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Şimdi bu üslup itibariyle ettiğiniz serzenişlerinizi benim tarafımdan da empati yoluyla anlamaya çalışın. Benim yazdıklarımı üzerine alınanlar zaten bana burada hakaret edenlerdir. Mesajlarını silip kendilerini temize çıkarmaya çalışanlar. Ben hakkımı elbet sorarım.

Ayrıca siz benim yazdıklarımı üzerinize alınıyorsunuz bana hakaret etti diye hakaret ediyorsunuz. Sonra vay ben değildim o diyordunuz. Samimi olunuz uçanlaz yok öyle. İnan’ın yazdıklarım hep efendice. Ama burada yazılanlar hep delildir. Silinenler de.
    Pes diyorum başka bir kelamım kalmadı.Ben değilim sana hakaret eden veya cevap veren.Ben herhangibir mesajımı sana hakaret edip sonra değiştirmedim.Değişiklik yapmışım gözükenler imla hatalarını düzeltmek.senin takıştığın nick Diğer arkadaş.

Herkezden özür dilerim bu 3. cevap vermiycem yazıp yazmak zorunda kaldığım mesaj oldu.Ama bu gerçekten son.Kusurama bakmayınız..

6.  Alıntı Originally Posted by ucanlaz Yazıyı Oku
    Pes diyorum başka bir kelamım kalmadı.Ben değilim sana hakaret eden veya cevap veren.Ben herhangibir mesajımı sana hakaret edip sonra değiştirmedim.Değişiklik yapmışım gözükenler imla hatalarını düzeltmek.senin takıştığın nick Diğer arkadaş.

Herkezden özür dilerim bu 3. cevap vermiycem yazıp yazmak zorunda kaldığım mesaj oldu.Ama bu gerçekten son.Kusurama bakmayınız..
    Bana hakaret eden edip sanki ben yapmışım gibi burada edip forumu kirletmeye devam ediyorsunuz. Yeter düşün yakamdan. Bu kadar gareZiniz ne anlamadım. Sizi affetmiyorum. Bu yaptığınız safa yatmaya gelince; çok çocuksu. Yaşınıza uygun değil. Ettiğiniz tüm kötü sözleri size iade ediyorum.

Arkadaşlar hissenin pislenen sayfaları için kusura bakmayın. Muhattap olmamak gerek ama.. çamur..

7. Arkadaşlar bugün 5.05 üzeri kalmak önemli. Eğer tutunabilirse ona göre değerlendirmeyi akşam yapacağız.
    Günlükçelere iyi kazandırdı bugün.

8. [QUOTE=hisseli;1407009]Arkadaşlar bugün 5.05 üzeri kalmak önemli. Eğer tutunabilirse ona göre değerlendirmeyi akşam yapacağız.
    Günlükçelere iyi kazandırdı bugün.[/QU

ne var bu hıssede bı pıslık var ama

Sayfa 63/963 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •