Sayfa 692/963 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Rudolfo Yazıyı Oku
    Hayret yf satan tarafa geçmemiş, tacirler basmaya başladı aşağıya yf de boşuna yukseltmiyor bosaltsin malını bakalım. Biraz ele verdi ama sabır diyorum. Ytd
    Tacirler son zamanlarda yabancı ile orta k çalışıyor t2 de hep yabancı mali satmış oluyor

2. İki gün çıkart, üçüncü gün iki günün toplamı kadar sat...

Cep to cep...

Çocuk parkına döndü hisseler...

Böyle böyle oyalayacaklar davaya kadar...

Speğin en gerizekalısı mı artık en akıllısı mı ben de çözemiyorum...

3.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Kozaa karşısında ezikleri oynamaya devam...

Gördüğüm en aptalca algoritmalardan biri ile fiyatlanıyor kağıt makineler tarafından...

Kozaa'da dinlenme evresi yaşandı şimdi bence ikinci evre olan eski tepeyi geçme hareketi olacak... Bütün bunlar son finansalların etkisi... Kozaa'da 9-10'lu rakamlar beni şaşırtmaz ama tabii ki yatırım tavsiyesi değil...

İpeke ise ezikleri oynamaya devam edecek gibi görünüyor, Kozaa 9-10 aralığında iken bunda ancak 6.50'leri görürsem buna da şaşırmam...

Bıyıklı da olsa %21 yabancı ile Kozaa ile eşik atmak mümkün değil...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Maalesef öngörümüz tuttu, Kozaa 9.00'lara gelmişken bu sünepe 6.50 civarlarında dolaşıyor...

4. Finansal yapıları kazançlari nerdeyse aynı olmasına rağmen kozaanin ipege iki kat primlenmis olmasi ilginç. Bi sekilde dengeye gelir diye düşünüyorum ama nasıl ve nezaman onu bilmek imkansız. Ytd

5. Bugun ilginç ama biste ayak uydurdu hayır mı şer mi bilemem. 6.86 güçlü görünüyor. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Piyasa iyiyken bunlar yerinde sayar ya da düşer, kötüyken böyle beklentili zamanlarda piyasaya göre iyi hareket eder demiştik...

6.36 ve 6.56'dan ziyade ben 6.85'i önemsiyorum... Uzun vadede birkaç kez buradan döndü...

Piyasa 6.85'i geçtiğinden emin olmadan atlamamalı...Bence... Bir tane operasyon çocuğu var YF'den, bu seviyeye geldi mi kağıdın içine ediyor...
    Kağıdın bugünkü şanssızlığı endeksin ve bankaların iyi olması, yoksa bugün olumlu bir attraksiyon muhtemeldi...

Dediğimiz 6.85'li seviyelere geldi ve geri çekildi...

Bu seviyeyi geçmesi ve 7.00'ye yakın ya da üstünde kapatması gelecek haftayı baya attraksiyonlu kılacaktır...

Ama bugün endeks iyiyken 6.85 üstü attraksiyonuna girişir mi bilmem...

7. Gayet güzel ilerliyor işte daha ne isteyelim ?
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

8. http://eksiup.com/p/4u192160df87

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Sayfa 692/963 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •