Sayfa 699/963 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Fisto Yazıyı Oku
    daha fazla strese dayanamadım ben sattım dostlar kalanlara bol kazançlar
    Hayırlısı olsun, belki de doğrusunu yapmışsındır... Adamların İpeke gibi bir derdi yok, süründürüyorlar kağıdı sadece... Bu arada da Kozaa'yı emin adımlarla 10.00 üstüne götürme planını tıkır tıkır işletiyorlar... Belki de buralar İpeke için düşündükleri son noktalar...
    Gelecek hafta dava olumlu sonuçlansa bile "Beklentiler alınır, gerçekler satılır" yöntemiyle hareket ederlerse belki de buralar en iyi satış noktası olacak...

Kalanlar da ara çok açıldı ya bir şeyler yaparsa diye bekliyor ama hakikaten mide bulandırıcı hale geldi İpeke'nin daha 7.00'ye bile ulaşamamış olması...

Şu bir gerçek ki Kozaa esas oğlanken İpeke'ye yatırım yapmak esasen mantıklı bir hareket değil... Sonra da zaten esas oğlan Kozaa gitmişken zamanında Kozaa'ya yatırım yapmayıp Kozaa çok gitti bu arayı kapatır belki diye olup olmayacağı belli olmayan ve zamanı bilinmeyen bir hareketi beklemek de kendine işkence çektirmek sadece...

Zaten bugün de Kozaa çıkıp bu sürünmeye devam ederse hafta boyu yine buralar da sürünecektir kanımca...

Dediğim gibi hayırlısı olsun...

2. Yapacak bisi yok eşşek bizim eşşek

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Stres çok fazla bu kağıtta sürekli çıkar gibi yapıp aşağı basıyorlar. İnsan da keşke satıp alttan alsaydım diye sürekli düşünüyor. Takip edecek olana göre değil bu hisse. Ytd

4. Bu gurubun en uyuz hissesine dükkan açmişiz hayırlısı olsun bakalım.

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Geçenlerde bir günde %12 yaparak farkın bir bölümünü kapatmıştı, belki bugün yarın da aynı şey olur bakalım, sonuçta o temettü buraya gelecek..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

6. http://share.matriksdata.com/share.a...10071411475345

Bu habere kaldırdılar bakalım altının üzerine bir de petrol gelirse alın size pastanın çileği..
    Yazdıklarım tamamen kişisel görüşlerim olup yatırım tavsiyesi değildir.

7. Bir hafta sonra mahkemesi var kağıdın 1 aydır günlük yükselişte %5 bile yapmadı yazıklar olsun ben hakkımı helal etmiyorum arkadaş

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bugünkü düşüş İpeke için dava dahil tepe seviyelerinin 6.85-6.90 olabileceğine işaret ediyor olabilir...

Yine operasyon çocuklarının kazanmaması ve malı millete yıkmaması adına yeni gireceklerin "Beklentiler alınır, gerçekler satılır" a dikkat etmesinde fayda olabilir...

Belki de dava beklentisi bu son haftaya kadar alındı ve şimdi de azar azar millete boşaltma hareketi başlamış olabilir...

Sayfa 699/963 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •