Sayfa 738/963 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Kozaa da yabancı bir kaç gündür satıyor.Eğer bu satış yılsonu satışı ise önümüzdeki hafta da devam edebilir gibi duruyor.
    Kamyonu dayamışlar gel vatandaş üçü tek fiyatına ...
    Adamlar bu yıl en çok aldıkları kağıtta satış yapınca insanın tedirgin olmaması mümkün değil.

2. Ben sizin spek gibi... Lay Lay lom. (anlayan anladı)

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne oldu şimdi spek efendi rahatladım mı?

4. Arkadaşlar hisseyi bu hale getirenlere sakın ana avrat küfür etmeyin. Küfür forum kurallarına aykırı. Lütfen kurallara uyalım. Bak ben bu hissenin anasına avradına bacısına asla küfür etmiyorum etmem de. Forum kurallarına uyarım ben. Ama bu hisseye de bu hisseyi bu hale getirenlerin anasına avradına bacısına bil cümle saygılarımı gönderiyorum. Bunların tümü su katılmamış saf ve temiz iyi aile çocuğu

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım gübre 60 kusur milyon zarar etmiş. Hisse her koşulda pirim yapıyor. Bu mendebur hisse dünya kara karşı arka arka gidiyor. Ya bizim spek iyi aile çocuğu yada gübrenin speki harbi iyi aile çocuğu. Yada ipekin gübre olan mahkemesi gübre lehine çıkacak birileri bunun kokusunu aldı. YTD

Gübre fabrika konusu satılmadimiki
    Kaç kez satılacak.
    Gübre işleyemez yine kozaaya işletmeyi vererek uzlasirlar tahminim.

6. gubrenin artmasinin nedeni muhtemelen sogut olayi. Isletmesini bence de kozalari verirler. Biz gelip zor olani sectik. En cok goz onunde olan ve trende cok yolcu olan kagitlari.
    Daha once koza almak icin borc almistim arkadastan bu hafta odemek icin yukaridan bozdum. Hic zarar ettirmedi beni bu kagit. Yalniz mahkeme beklentisi ile artacagina cok emin olamadigim icin yukaridan az bir miktar bozmak istedim cumayi beklemeden. Artik adamlari ezberledik. Uzun zamandir kagtta olanlarda biliyor. Bakiyorum bazilari yukaridan bozup hemen assagidan almaya calisiyor. Mahkeme ertelense 8 lere cekse yine bir suru ky atlayacak trene ne de olsa bir sonraki mahkemeye kadar yine yukari cikaracaktir diye. Ayni senorya hep. KY artik akillandi, adamlari cozdu. Peki bu adamlar bu sekilde zarar etmiyor mu merak ediyorum. Mali satip ciksa zaten maliyeti dusuk oldugu icin cok kar ederde. Bu sekilde indirip cikarinca nasil kar ediyorsun. Ky icin artik supriz degil bunlar. Kagit bu haliyle ucuz daha da dusururse yine borc bulup almaya calisirim.
    ytd

7. Yukarı çıktı sat!Aşağı düştü al! Bu şartlandırılmış algı, bizi terse yatıracağı kaçınılmazdır.3 gün yukarı yapsa ky. de mal kalmaz. 4. gün yukardan gene atlar. Bu döngü, malın gerçek değerine ulaşıncaya kadar devam eder. Gerçek değerini bilanço belirler... Mahkeme olayı, birleştirilme hikayesi, 4 çeyrek hisse başı kar beklentisi, hissenin yukarı yönlü potansiyelinin göstergesidir.6.72.....8.50... TL.

8. İyicene rulet masasına döndü hisse. Örneğin balikesirede kitripiyoz bir fabirakisi olan bir firma bir haftada neredeyse yüzde otuz yaptı. Bu hissede deve yüküyle kar borç yok denecek kadar az. Kasa nakit dolu ama gelen giden vur Allahım vur. Bir puştluk var ama çözemedim. Neyse öpe öpe bekleyeceğiz. YTD

Sayfa 738/963 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •