Sayfa 788/963 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by slhaks Yazıyı Oku
    Ek 24301 bu tablo üzerinden cevaplarsanız
    Ana ortaklık payını dikkate alacaksınız .
    Kar kozaldan geldiği içi kontrol gücü olmayan paylar Kozalin.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by slhaks Yazıyı Oku
    ipeke için bilançoda gelen kar rakamını dikkate alırken ana ortaklık payını mı dikkate alacağız arkadaşlar..azınlık payına düşen kar nereye kayboluyor...hisse piyasa değerine etki yapmıyor mu anlamadım...9 aylıktaki kar 1,270 milyar tl nin azınlık payı 980 milyon tl ana ortaklık payı 290 milyon tl....
    sonuc olarak ipeke 2019 /9 aylık karı 1.270 milyar tl mi yoksa 290 milyon tl mi arkadaşlar ???....cevaplarsanız sevinirim
    Keşke 1.270 M TL olsa ama, 290 M TL olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    10 gün önce de belirttiğim üzere rüzgar bariz bir şekilde Kozaa'nın arkasında, İpeke patinaj çekmeye devam ediyor...

Spek İpeke'yi yaptığı satışlarla baskılayarak elde ettiği parayı Kozaa'yı çıkarmakta kullanıyor, bu nedenle yatırım yapmayı düşünenler en azından kısa vadede speğin Kozaa alımlarını fonlamak isteyip istemediklerini bir kez daha düşünsünler.

Sistem her zaman önce biri sonra diğeri olduğu için Kozaa'daki hareket bitene kadar ümitlenmemek faydalı olabilir.. Bunun için de önceden dediğim gibi Kozaa'da ilk hedeflerinin en azından 12-13 aralığı olduğunu düşünüyorum. Bu sırada İpeke'nin de 10.50'yi geçmesini beklemiyorum...

Tabii ki kişisel düşünceler ve yatırım tavsiyesi değil...
    Ne güzel uyutuyorlar İpeke'de milleti burada açık açık anlatmamıza rağmen...

Kozaa ise yola devam...

4. 571 : *İpek Doğal Enerji Vergi Dairesine Sunulan 01.01.2019-31.12.2019 dönemi net zararı -956.407,82 TL

*ÖNEMLİ UYARI: Rakamlar Geçici Vergi Beyannamesi ekinde Vergi Dairesine sunulmuş
    olup Sermaye Piyasası Mevzuatı'na göre düzenlenmemiştir.

-iDeal Haber Merkezi-
    - twitter.com/iDealDataHaber // www.idealdata.com.tr -
    Yazdıklarım yatırım danışmanlığı kapsamında olmayıp doğacak kar veya zarardan sorumlu değilim...

Nasıl zarar açıklar ki.
    Diğerleri kar açıklarken

6.  Alıntı Originally Posted by SDE Yazıyı Oku
    Nasıl zarar açıklar ki.
    Diğerleri kar açıklarken
    O zarar sadece kendi faaliyetleri ile olan durumu gösteriyor, yani kendi faaliyetlerinden 1 milyon civarında zarar etmiş...

Ama Kozaa ve İpeke zaten kendi faaliyetleri nedeniyle değil Kozal'daki dolaylı payları nedeniyle kar eden şirketler... Ki Kozal 1,9 milyar tl kar açıklamış, geçen seneye göre karını %72 artırmış...

Şu anda İpeke ve Kozaa'da gördüğünüz hareket klasik oç (ben diyim operasyon çocuğu) hareketidir... Bu yukarıdaki ayrımı bilmeyenleri öpmek için...

7. İpeke zarara açıklamadı arkadaşlar verdiği bu tablo vergi dairesine sunulmak için hazırlandı. Spk mevzuatına göre açıklanacak formatta kar açıklaması bekleniyor herkes yanılıyor sonra panikle satıyor malını.

8.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    O zarar sadece kendi faaliyetleri ile olan durumu gösteriyor, yani kendi faaliyetlerinden 1 milyon civarında zarar etmiş...

Ama Kozaa ve İpeke zaten kendi faaliyetleri nedeniyle değil Kozal'daki dolaylı payları nedeniyle kar eden şirketler... Ki Kozal 1,9 milyar tl kar açıklamış, geçen seneye göre karını %72 artırmış...

Şu anda İpeke ve Kozaa'da gördüğünüz hareket klasik oç (ben diyim operasyon çocuğu) hareketidir... Bu yukarıdaki ayrımı bilmeyenleri öpmek için...
    Nereden erişebiliriz bu tablolara?

Sayfa 788/963 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •