Sayfa 821/963 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by murat... Yazıyı Oku
    Yasemin hanım sizin bir takım hatalı bilgiler verdiğiniz hususu hakkında çeşitli yorumlar vardı diğer kozalak sayfalarında ...
    İpeğin yükselişi elinde Koza olanların psikolojisini baya bozdu

2. Sabah atlayana hoşgeldin yaptılar meril kayboldu sahneye gel teyze

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Adamlar mali yedire yedire sattı ben bu borsanın kar açıklayan tabana zarar açıklayan tavana .Meril kayboldu

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. gunlukculeri ters yaptilar.bunlarda,gunlukculere ekmek yok der spek...

5. karı gordunmu vuruyo kaçacan bunlarda...nasıl olsa alttan alma fırsatı veriyor...

6. O beni tanımamış 12.50 den beri bekliyorum bakalım 12.50 getirsin acelem yok sadece bugün atlayanlara iyi yapmadı spek karektirsizi merak etme günlük ipekte ne işim var
     Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    karı gordunmu vuruyo kaçacan bunlarda...nasıl olsa alttan alma fırsatı veriyor...
    Nakit kraldır.

7.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    O beni tanımamış 12.50 den beri bekliyorum bakalım 12.50 getirsin acelem yok sadece bugün atlayanlara iyi yapmadı spek karektirsizi merak etme günlük ipekte ne işim var

Merhaba Kahramanbey,
    teknik bir çalışmanız var mı ipek ile ilgili?
    Merak ettigimden soruyorum.Fiyat-hedef beklentiniz nedir?

8. Teknik ve temel konusunda bilgim vardır .SPK ama beni bu konuda etkiliyor.Devletin kanununa boynunuz kıldan ince kararlarına sonsuza kadar destekliyorum.Böylece bizim gibi sazanlari yoluyorlardi .Para tekniği çizer ama temeli cizemez.Ben sadece uzun vadeli aldığım için ne olacağını göreceğiz.Sadece korono ikinci dalgası gelmesin ve endeks 106 bin üzerine atıp orda kalsın...Yoksa dikenler ayağa batar.
     Alıntı Originally Posted by Duzn Yazıyı Oku
    Merhaba Kahramanbey,
    teknik bir çalışmanız var mı ipek ile ilgili?
    Merak ettigimden soruyorum.Fiyat-hedef beklentiniz nedir?
    Nakit kraldır.

Sayfa 821/963 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •