Sayfa 825/963 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,593 - 6,600 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

2.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Kozaa tekrar ipleri eline aldi. İpeke bir haftadir sarhos gibi, iki gündür ise Kozaa yi yukari surerken İpeke yi satiyorlar. Kozaa 13-14-15 hareketi yapabilir, bu sırada İpeke dusebilir. İpekciler dikkatli olmali. Son gunlerde İpeke de hayat belirtisi olmamasi da İpeke de yeni grup hikayesini zayiflatiyor. Bence hala ayni spek yonetiyor tum grubu ve spek tekrar Kozaa ya donmek uzere gibi... Bu aralar İpeke nin altına yatmamakta yarar var, zira altında kalinabilir.

ABD borsalarindaki düşüşe de dikkat...

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu yorumdan bu yana değişen pek bir şey yok... İpeke sarhoş gibi, Kozaa aradaki farkı kapatırken İpeke zayıflığını devam ettiriyor...

İpeke'deki saman alevi gibi anı yukarı çekmeler ve sonra gün boyu yavaş yavaş aşağıya salmalar da İpeke satıp Kozaa'ya yönlenme hareketini doğruluyor gibi...

Haziran İpeke için boşa geçmiş bir ay olmaya aday... Hele de borsa 115bin'leri bulmuşken... Yine de çok düşmediğine şükretmeli...

3. Full ipeke devam. Elimdeki bütün kozaları satmıştım. Hala doğru karar verdiğimi düşünüyorum. İpeke olmadan kozayı toplamanın bana göre hiç-bir anlamı yok. Sonuçta yüzde 52 si burada. Kuşlu sitede elemanın Haziran da 25 liradan fazla olacak demesiyle kağıt savaş alanına, sinir harbine döndü. Ky satmıyor by almıyor. Ama pasta çok büyük. Altın ve endeks yükselirken bu kağıdı burada tutmak risk alıp mal kaptırmaktan başka bir şeye neden olmaz. Kâğıdın inatla baskılandığını görmemek imkansız. Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Full ipeke devam. Elimdeki bütün kozaları satmıştım. Hala doğru karar verdiğimi düşünüyorum. İpeke olmadan kozayı toplamanın bana göre hiç-bir anlamı yok. Sonuçta yüzde 52 si burada. Kuşlu sitede elemanın Haziran da 25 liradan fazla olacak demesiyle kağıt savaş alanına, sinir harbine döndü. Ky satmıyor by almıyor. Ama pasta çok büyük. Altın ve endeks yükselirken bu kağıdı burada tutmak risk alıp mal kaptırmaktan başka bir şeye neden olmaz. Kâğıdın inatla baskılandığını görmemek imkansız. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Emin misiniz ?

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Full ipeke devam. Elimdeki bütün kozaları satmıştım. Hala doğru karar verdiğimi düşünüyorum. İpeke olmadan kozayı toplamanın bana göre hiç-bir anlamı yok. Sonuçta yüzde 52 si burada. Kuşlu sitede elemanın Haziran da 25 liradan fazla olacak demesiyle kağıt savaş alanına, sinir harbine döndü. Ky satmıyor by almıyor. Ama pasta çok büyük. Altın ve endeks yükselirken bu kağıdı burada tutmak risk alıp mal kaptırmaktan başka bir şeye neden olmaz. Kâğıdın inatla baskılandığını görmemek imkansız. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Altın yükselirken bu kağıdı burada tutmanın imkansız olduğunu söyleyip kozaa nin yukselmeyecegini söylemek biraz saçma değil mi çelişki var yani bu 3 kağıdın özü zaten altın arkadaş

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bende oyle dusunuyorum 1 sene tutma planim var biktirma operasyonlari
     Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Altın yükselirken bu kağıdı burada tutmanın imkansız olduğunu söyleyip kozaa nin yukselmeyecegini söylemek biraz saçma değil mi çelişki var yani bu 3 kağıdın özü zaten altın arkadaş

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku

Aynı dili konuşuyoruz değil mi? Yazdığım cümleler arasında kozanın yükselmeyeceği gibi bir anlamı nereden çıkardın arkadaş ?

8. Cuk yemiş bülbül

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 825/963 İlkİlk ... 325725775815823824825826827835875925 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •