Sayfa 847/963 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Çok dillendi hisse , kozaların tahtacısı özenle dövüyor hisseyi , dökülen dökülür bu süreçte...

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Ben o tur hesaplari cok bilmem ama bu hisseden cok ekmek yedim hic zarar etmedim. 0.60lardan beri aldim sattim epey sure. Darbede bile elimde ipek kozaa vardi ))
     Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Benim anladığım , kozaa kozal varlık fonu sonra da maden holding olacak , ipeke satılacak.
    Bunlar olursa sizce hisselere nasıl yansır?
    Kozaldaki paylarını satsa ipekeyi en aşağı hangi fiyata taşır?
    Siz hesaplayın?

3.  Alıntı Originally Posted by ilco Yazıyı Oku
    12,20-12,30 arası açılır tahminimce. Ardından bu hafta 11,50 yi test eder bana göre. 13,50 lerde köprüden önce son çıkış diye uyardık. Manipülatif bir yükselişti, rezerv miktarının hisseye ekstra bir katkısı yok. Hisse aşırı şekilde küçük yatırımcıya aktarılmış bu çok açık belli. Yükselmesi bana göre mucize. Hele ki, genel bir yükseliş olursa bankalar uçar gider. Buna kimse bakmaz. Yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte, benim gördüğüm budur.
    Zamanında uyardık, bazıları bu düşüşleri dökülme olarak görmesi gülünç . 13 lü fiyatlardan satmış olana şu alamazsın diye yasak mı varki dökülme olsun. Elinde hisse olan tabi ki hisse hakkında hep iyi yazılar görmek ister haliyle. Ama birde gerçekler var, İpek koza altının yan sanayisi. Tek başına tabela şirket. Koza altından para gelmese ayakta duramıycak şirket.

4. Sıkıntı yok , taşıyoruz

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by ilco Yazıyı Oku
    Zamanında uyardık, bazıları bu düşüşleri dökülme olarak görmesi gülünç . 13 lü fiyatlardan satmış olana şu alamazsın diye yasak mı varki dökülme olsun. Elinde hisse olan tabi ki hisse hakkında hep iyi yazılar görmek ister haliyle. Ama birde gerçekler var, İpek koza altının yan sanayisi. Tek başına tabela şirket. Koza altından para gelmese ayakta duramıycak şirket.
    Kozal’dan para gelmezse cümleniz ne kadar saçma ve akla aykırı. Elbette ki gelmezse şirket kar açıklayamaz. Ama sahiplik ve ortaklık diye bir şey var. Ne yapacak kozal, artık sana kardan pay yok mu diyecek?

6. Bu hafta hissenin 9,50 seviyesini test edeceğini düşünüyorum. Herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte kendi düşüncemdir.

7. Ipek olumssuz ortamda asagiya en dibe basmaya bayılırlar. Dönüncede aynı şekilde döner. Yeni zirve dener. Şimdi mesele nereye kadar düşecek?

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by BabaKartal Yazıyı Oku
    Ipek olumssuz ortamda asagiya en dibe basmaya bayılırlar. Dönüncede aynı şekilde döner. Yeni zirve dener. Şimdi mesele nereye kadar düşecek?

SM-N915F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TMSF Başkanı Gülal: Koza Altın'ı Varlık Fonu'na devredebiliriz

Koza Altın'ı Türkiye Varlık Fonu'na devredebileceklerini belirten Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Muhiddin Gülal, Erciyes Anadolu Holding ve Aydınlı Grup için de halka arz çalışması olabileceğini söyledi

1-bu haber gerçekleştiğinde ipeke kaç olur?sadece okuyup eş geçme hakkaniyetli olacaklar ortadayken fiyatlamasi ne olur???
    2-tmsf başkanı bunu söylemiş madem, ateş olmayan yerden duman çık@rmi?... bu işin olma ihtimali olmama ihtimalinden yuksekmi? evet yüksek hatta bence kesin gibi birşey...

Hisse 1 lira bile olsa altın altındir çöpede düşse... o altın ipek enerji 👍 💪 AKİLLİ OLUN PANİKLEMEYİN. 2-3 AY İCİNDE BU İŞİ HALLEDERLERSE 1AYDA 4e katlarmi katlar. hemde döşemelik...

Sayfa 847/963 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •