Sayfa 858/963 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. O teyzelerin bıyığı vardır. Boşuna heveslenme..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. ben bişey sormak istiyorum arkadaşlar.ipeğin kasasındaki parayı hisse başı temettü verse 23 lira ediyor.hisse de badava oluyor.yanlış mı bu değerlendirmem

3. Kozalın birikmiş temettüleri var, dava sonuçlanıp onlar alınsa zaten dünya para girecek kasalar almaz , bunların kasa zaten hep dolu,ateşleyecek ufak bi haber yeter bu gruba roket olmaya.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Silkelemeyi bitir artık pala amca , kur robotları tavana artık.

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. dün alıcı olan kurumlar bugün satıcı (merill, global, yatırımı), dün satıcı olanlar ise bugün alıcı (garanti). İşin ilginci okadar alınan mala rağmen kağıdın tavan olmaması ve bugün de oyuncu olarak a1 in kağıtta olması.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

6. globalin 300 k kaldı satacağı sonra meril başlar satmaya. A1 de gelene gidene verdi malı zararına cıktı.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

7.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    globalin 300 k kaldı satacağı sonra meril başlar satmaya. A1 de gelene gidene verdi malı zararına cıktı.
    Cep to cep işlemdir hocam bunlar , normalde 500-600 bin lotla tavan çizilir bu tahtalarda.
    Sabır istiyor hala , şu dibi iyice sıyırsın elbet kalkacak, ben 13 lira üzeri daha alıcılı olacağını düşünüyorum.

8. merill yatırım ve global dün 3 m lot aldılar temiz ama dediğin gibi cep to cep, güven sıfır.

Sayfa 858/963 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868908958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •