Sayfa 862/963 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Nazlıymış, mal topluyorlarmış .. yav he he..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by luxat Yazıyı Oku
    ipeke;hissede kasım ayından başlayan kanal içinde yukseliş gaz alma donemınde girmişe benzer,onumuzdeki hafta içinda fiyatın baskılanacagını ve 11.80-70 civarına inebilecegini düşünuyorum,oradan destek gelip gelmeyecegine bakacagız .MACD kritık duruyor asagı keserse satış netleleşir,RSI asagıya dogru inmektedir;desteklere gelmesıni beklemek gerekecek
    gibi gorounuyor

sn.luxat bir gün arayla hakkınızı teslim ediyorum,yorumunuzu anlayamamışız.

3. Tmsf den cikinca gercek ederini bulur..hisse ucuz ama sahipsiz...

4. Adam gelmiş grafikle yorum atmış arkasından sallamayan kalmamış...

Meyve veren ağaca bok atmak bu forumdaki büyük bir kitlenin en temel özelliği...

5. Oyle ya da boyle 1 hafta içinde ucgenden firlayacak assagi ya da yukari. Assagi gitmesi spek isi olur. Normalde yukari patlasi lazim ya ipek bu belli olmaz sagi solu.

6. Gübrf gibi birşeyler bulsa anca adam olur gibi

7.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    sn.luxat bir gün arayla hakkınızı teslim ediyorum,yorumunuzu anlayamamışız.
    İnşallah elinizde mal varsa hepsinin satıp 11,70 e gelmesini bekliyorsunuzdur, vakit geç değil
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

8. 11.70 bekleyenler satsın bak büyük kar ederler , tren devrilecek ya hani o bakımdan...

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 862/963 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •