Sayfa 869/963 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Bist rekorlar kırıyor, su dolandırıcılara bakın... Kattım kottan kottan çıkarsın, milletin parasını versinler.. Bunlar hırsız ky nin 3 kuruşuna göz dikmişler

2. Bence 2021'de kozal-kozaa-ipeke 3 ' ünü maden holding şeklinde birleştirip tek şirket şekliyle devam edecekler, muhtemelen de haber sonrası orta vadede güneş sigorta gibi 4-5 kat yürütürler.
    Yoksa bu borsada bu kadar karın ağrısı çektirmeleri normal değil.
    Derinlikte hisseyi tutma baskısı yoğun biçimde izlenmekte...

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    8 ocakta 100.000.000 TL değerinde ipekin iştiraki olan havayoluna ait uçak açıkarttırmayla satılıyor şirketten bildirim yok
    Hocam bu bilgi nereden?Araştırmak istiyorum

Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Hocam bu bilgi nereden?Araştırmak istiyorum

TMSF sitesinde ihale satış bölümünde fakat o sayfayı da çökertmişler devletin web sitesi açılmıyor...bu arada bugün 13.35 üzerinde çıkışa başlayacağını düşünüyorum, pazartesi günü yabancılar alıma kaldığı yerden devam edeceği için düşükten maliyetlendirmek istemezler

5. Akın İpek'in ATP Havacılık şirketine kayıtlı Gulfstream G450 14 kişilik 2012 model TC-VTN tescilli uçağının hep hangarda muhafaza edildiği ve bugüne kadar 1828 saat uçuş gerçekleştirdiği belirtildi. İçerisinde sigara içilmediği ve sadece VVIP operasyonlarında kullanıldığı kaydedilen uçağın ihale başlangıç fiyatı 12 milyon 650 bin dolar olarak belirlendi. İhale TMSF'nin İstanbul Esentepe'deki binasında 8 Ocak'ta gerçekleşecek.

https://www.google.com/amp/s/www.soz...r-6170055/amp/

Tmsf Sitesinde de var.

Hala spek neyi bekler , şu beklenti herhangi bir hisseyi bile tek başına uçururdu.
    Sadece 100 milyon tl nakit girişi tek satıştan.

6. İPEKE neden kıymetli
    Ağrıdan çıkarılacak altın ki rezervin 4.000.000 ons olduğu öne sürülüyor, anlaşılması için söyleyelim gübrf 3.600.000 ons idi bu sahanın sahibi kozal
    Gümüşhanede çıkarılacak maden kozaa nın rezerv ne kadar belli değil
    kozaa'nın % 52 si ve kozal'ın % 45'i ipekeye ait, demem şu ki gümüşhanedeki rezerv kozaayı ve ipekeyi etkiler, ağrıdaki rezerv kozal ve ipekeyi etkiler matematiksel olarak kozalın 1 kozaanın 1 ipekenin 2 madeni var..akın ipek yıllar önce kozal ve kozaadaki paraları aktarmak için ipekeyi kullandığını tahmin ediyorum..Araştırmalarımdan elde ettiğim sonuç düzeltme yapabilirsiniz..

7.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    İPEKE neden kıymetli
    Ağrıdan çıkarılacak altın ki rezervin 4.000.000 ons olduğu öne sürülüyor, anlaşılması için söyleyelim gübrf 3.600.000 ons idi bu sahanın sahibi kozal
    Gümüşhanede çıkarılacak maden kozaa nın rezerv ne kadar belli değil
    kozaa'nın % 52 si ve kozal'ın % 45'i ipekeye ait, demem şu ki gümüşhanedeki rezerv kozaayı ve ipekeyi etkiler, ağrıdaki rezerv kozal ve ipekeyi etkiler matematiksel olarak kozalın 1 kozaanın 1 ipekenin 2 madeni var..akın ipek yıllar önce kozal ve kozaadaki paraları aktarmak için ipekeyi kullandığını tahmin ediyorum..Araştırmalarımdan elde ettiğim sonuç düzeltme yapabilirsiniz..
    Mantıklı bir çıkarım. Çoklu şirketlerde böyle dalavere çok maalesef. Hatta borsaya açtığı şirketten para aktarmak için borsaya açık olmayan şirket kurup oraya transferleri yapan da çok.

8. Bu haberi yeni gördüm ve hiç hoşuma gitmedi. Bu holding ile bağlantılı firmalar sonuçta borsada işlem görüyor ve FETÖ ile ilgisi olmayan binlerce hissedarı var. Kaynaklarının bu şekilde sağa sola aktarılması ne derece doğru? 20.000.000 lira az para değil. Üstelik bu sadece basına yansıyan kısım. acaba İpeke'den de böyle kaynaklar aktarılıyor mu veya aktarılacak mı? Basına yansımayan başka kaynak aktarımları da var mıdır?

https://www.dunya.com/kose-yazisi/re...indayiz/486705

MİLLİ Eğitim Bakanı Prof. Ziya Selçuk'un Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) 20 milyon liralık katkısıyla Giresun Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı Bölge Okulu'nda öğrencilere tablet bilgisayar dağıtımı sonrasında Akın Çorap fabrikasındayız.

TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, FETÖ'nün 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası devraldıkları Akın Çorap'taki sohbete şu bilgiyi vererek girdi:

- Tablet bilgisayar dağıtımına katkı için 20 milyon lirayı Koza Holding'in kaynaklarından sağladık.
    Son düzenleme : asagir; 02-01-2021 saat: 22:50.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!

Sayfa 869/963 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •