Sayfa 881/963 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    içimden bir ses bu hafta o hafta diyor...ya nasip izleyip göreceğiz.
    kozal da takaslarda ve aracı kurumlarda adını yazmayacağım aracı kurumları görünce çarşı karışmaya başlayacak diye yazmıştım..geçen hafta ipek te de bazı kıpraşma,kapışma ,hareketlenme oldu...bu gün ise baya abandılar hisseye hafta içi her şey daha netleşir...uzun yıllar kozal-koza-ipek hisselerinde bir korelasyon olurdu.ara pek açılmazdı...hatta çoğu zaman ipek öncülük eder sonra koza onu geçer en son kozal nokta koyardı..ipek bu defa baya gerilerde kaldı...hep şu söylenir esas faaliyet karı kozal da nisbeten kozaa peşinden gelir ama ipek boş teneke...ama bunlar bileşik kaplar gibi ...tahtaravalli gibi birbirini sürüklerler..kasalardaki KAR denilen de aslında yıllarca YATIRIMCIYA verilmeyen TEMETTÜ........
    aylar önce 3 e bölünmüştüm ağırlık kozalda az ipek-az kozaa almıştım cuma hareketleri hoşuma giden ipeğe kozaa ları aktardım..ipek-kozal eşitlendi...ya nasip...

2. Matruşka ipek bu sefer gidecek gibi

3. çok güzel bir teknik oluşum başladı hayırlara vesile olsun..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4. Onuncu kez tüm onaylar alındı.
    Roket bir türlü ateşlenemedi
    Hadi spek roketin altını yak artık

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. BAO dün aldı bu gün basıyor..

6. Pala gene bofa üzerinden satış gösterip ky dökme peşinde ,yabancı 2 m satsa bu hisse 10 gün taban gider, sanki bilmiyoruz,hissenin full toplu olup, tahtacının karşılıklı işlem yaptığını, ulan pala amma sabır sınadın, yetti artık vur tavana şu ipek kızı.

LG-H930 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. İstediği kadar dökmeye çalışsın eninde sonunda varacağı piyasa değeri belli.Orasını burasını ayrı oynatır anca tek lot verenin ciğeri kurusun kendi adıma hadi bakalım ytd.

Sayfa 881/963 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •