Sayfa 909/963 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Borsa düşmeden bist50 şirketinin böyle amansız düşmesi, insanın aklına sorular getiriyor.. Kayyım, bıyıklı yabancı, bankof, fetö herneyse işlemlerin incelenmesi gerekir...
     Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Aklımdan geçenleri yazmışsınız... 17.50'den 12.86'ya gelme süresi yaklaşık 3-4 hafta...

Ama öte yandan şu anki fiyatı Mayıs 2020 ile aynı seviyede... Neredeyse 1 senedir süründürüyor...

Dediğim gibi 3 gün çıkar 3 ay yatır hissesi...

Ama bugün 2 gün ard arda yükselse yine bir ton adam atlamayacak mı... Tabii ki atlayacak...
    LYA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Sakeles Yazıyı Oku
    Burada belki bilen arkadaşlar vardır. İnvestng diye bir yer var , adamlar manüpilasyon yapanlarla organize hareket ediyorlar. Sistem tamamen hisseyi kötüleme ve insanları uzak tutma üzerine kurulu. Hisse ile ilgili olumlu yazıları anında siliyorlar. Aklı başında yorum yapanların üyeliklerini iptal ediyorlar. Bilin ve ona göre hareket edin diyerek sadece bir uyarı yapmak istedim.
    17.50 den 12.79 a soluksuz düşmüş hissede bunlar hisseyi kötülüyor algısı yaratmak....

Hisseden milleti uzak tutmuslarsa iyi yapmışlar, hisse 17.50 den buraya 5 TL düştü nerdeyse kabaca %30... Millete iyilik yapmışlar uzak tutmak isterken bu mantığa göre...

Hisseyi her durumda yağlayanlar acaba 17.50 den hisseyi mi pazarladilar KY ye diye düşünen yok... Yağlayan hep iyidir, uyaran hep kötüdür...

Spek de hep yağlayanlara ve pazarlayanlara ihtiyaç duyar mali yukarıdan boşaltırken, ne garip de mi....

Hep aynı boş terane...

3. Artık tepki de vermiyor, düştüğü yerde yığılıp kalıp sonra daha da aşağı gidiyor.. Gerçekten çok yazık... Devletin kontrolündeki hisselerden uzak durmak lazımdı, hata yaptık saplandık.. Dandik spec hisseleri bu hareketleri yapmıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Artık tepki de vermiyor, düştüğü yerde yığılıp kalıp sonra daha da aşağı gidiyor.. Gerçekten çok yazık... Devletin kontrolündeki hisselerden uzak durmak lazımdı, hata yaptık saplandık.. Dandik spec hisseleri bu hareketleri yapmıyor.

Mesele devletin elinde olması değil, mesele tahtanın bir çetenin kontrolü altında olması...

5. Gün içerisindeki kademe sayısına bak, 60 kademe, o da şimdilik, sabah 12.80 an itibariyle 12.21...

Gelip bu kağıdı yok öyle güzel böyle güzel diye güzelliyorlar ya çok komik oluyor...

1 ay içinde 17.50'den 12.20'ye...

İşin ilginci de borsa 150 bin ile 157 bin arasında 7 binlik alanda iniyor çıkıyor bu süreçte, demek ki es kaza borsa 120 bine düşse bu kağıt 5'lere 6'lara düşecek...

6. 12,85 - 12.20... 65 kademe.. Bist50 diye aldık ama rezil etti.. Açığa satış ta bu bıyıklı yabancının, tahtacının işine geldi..
     Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Gün içerisindeki kademe sayısına bak, 60 kademe, o da şimdilik, sabah 12.80 an itibariyle 12.21...

Gelip bu kağıdı yok öyle güzel böyle güzel diye güzelliyorlar ya çok komik oluyor...

1 ay içinde 17.50'den 12.20'ye...

İşin ilginci de borsa 150 bin ile 157 bin arasında 7 binlik alanda iniyor çıkıyor bu süreçte, demek ki es kaza borsa 120 bine düşse bu kağıt 5'lere 6'lara düşecek...

7.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Mesele devletin elinde olması değil, mesele tahtanın bir çetenin kontrolü altında olması...
    Sizde benim anlatmaya çalıştığım şekilde yazmışsınız. Ben hissenin iyiliğinden veya kötülüğünden bahsetmiyorum. Sizinde bahsettiğiniz bu çete tahtayı kontrol ettiği gibi , insanların bilgi alışverişinde bulunduğu platformlara da etki etmeye çalışarak , kendince hiçbir şeyi şansa bırakmamaya çalışıyor. Bahsettiğiniz bu çetenin gücü kozala pek yetmiyor , kozaa da kısmen etkililer , lakin bana öyle geliyor ki en güçlü oldukları yer ipeke ve bunu da ellerinden kaçırmamak için her türlü şekilde manipülasyon yapıyorlar. Yine bende oluşan intibaa bu çete ile kozaa gurubu yönetimi ve devlet yetkilileri arasında hissenin kontrolü noktasında bir mücadele söz konusu. Son dönemde pekte damdan düşer gibi kozalın reklam vermeye başlamasını da bu mücadelenin bir sonucu olarak düşünebilirsiniz. Velhasıl bana göre çok çetin bir savaşın ortasında bulunuyoruz. Filler tepişirken çimenlerin ezildiğini düşünürsek , şu an küçük yatırımcı olan bizlere de aynen olan budur.
    Bu anlattıklarım hiçbir şekilde bir bilgiye dayanmıyor. Sadece bana ait olan hissiyattır. Okuyanların etkilenmesini istemem.

8. Tavsiyem tvf ve tmsf ile alakalı şirketlerin hepsinden uzak durmanız, çok para bırakırsınız. Çünkü bu şirketlerin çok kocası var. Ky ye sıra gelmez

Sayfa 909/963 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •