Sayfa 919/963 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Link verdim, kozal kozaa sirket ortaklıklarına bakmak ve okuduğunu anlamak size kalmış. Azıcık emekle bişeyler öğrenebilirsiniz
    Grubun kap sayfalarına yeterince baktım.
    Küstahlık yapmamak için iki defa anladığım kadarıyla yazdım sonra da sordum doğru mu diye.
    Neden bu hoşgörüsüzlük?
    Yıkıcı olmaktan zevk alıyorsunuz galiba.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by mke222 Yazıyı Oku
    Grubun kap sayfalarına yeterince baktım.
    Küstahlık yapmamak için iki defa anladığım kadarıyla yazdım sonra da sordum doğru mu diye.
    Neden bu hoşgörüsüzlük?
    Yıkıcı olmaktan zevk alıyorsunuz galiba.

Burdaki yazıdan küstahlık cıkarıyorsanız anlayışınız yok demektir. okuduğunuzu anlayın demek küstahlıksa dogru küstahım! bu bilgiler zor ulasılan bilgi değil sade siteye tıklaman yeterli. neyse yinede Okuduğunuzu anlamaya çalışın...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Burdaki yazıdan küstahlık cıkarıyorsanız anlayışınız yok demektir. okuduğunuzu anlayın demek küstahlıksa dogru küstahım! bu bilgiler zor ulasılan bilgi değil sade siteye tıklaman yeterli. neyse yinede Okuduğunuzu anlamaya çalışın...
    Küstahlık kelimesini kendi adıma kullandım. Okuduğunuzu anlamamışsınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    2 kelimede benim için aynı kelime
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    %99 ipeke ait :D atp gördügün kozaa kozaldaki payların tamamı ipeke aittir
    İnsanlara yanlış bilgi veriyorsunuz. ATP inşaatın, % 99,04 ü kozaa ya ait. ipeke kozaa daki %52.25 payından sebep ATP inşaata dolaylı ortak. Verdiğiniz kap haberinin son sütununda yazıyor zaten.

6. İpekenin ,kozaldaki payı kozaa üzerinden dolaylı olarak %23. Bu kaç defa burada dile getirildi , lakin ısrarla kafa karışıklığı yapılarak daha yüksek gösterilmeye çalışılıyor. Sizin dediğiniz gibi olsa Kozalın karının yarısından fazlası , İpekenin hanesine yazılması gerekir ki , gördüğünüz gibi hiçte öyle bir durum yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Sakeles Yazıyı Oku
    İnsanlara yanlış bilgi veriyorsunuz. ATP inşaatın, % 99,04 ü kozaa ya ait. ipeke kozaa daki %52.25 payından sebep ATP inşaata dolaylı ortak. Verdiğiniz kap haberinin son sütununda yazıyor zaten.
    Bilanço 14. sayfa! kozaa metal %52,25 dogrudan orataklık!!! digerleri kozaa ortaklıfgından dolayı ortaklık
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Sakeles Yazıyı Oku
    İpekenin ,kozaldaki payı kozaa üzerinden dolaylı olarak %23. Bu kaç defa burada dile getirildi , lakin ısrarla kafa karışıklığı yapılarak daha yüksek gösterilmeye çalışılıyor. Sizin dediğiniz gibi olsa Kozalın karının yarısından fazlası , İpekenin hanesine yazılması gerekir ki , gördüğünüz gibi hiçte öyle bir durum yok.
    Aynı düşüncedeyiz. lakin anlasılmayan nokta şu.Bu şirket kozaanın %52,25 sahip. Siz şunu diyebilirsiniz. bu sirketin sahibi koza holding! o beni alakadar etmiyor. benim hissesini aldıgım ipeke kozaa nın %52,25 sahip. kozaanın kozaldaki payınında aslan parcası yine ipeke de demek oluyor.
    Namık Kemal

Sayfa 919/963 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •