Sayfa 922/963 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Ekotürk diye bir kanalda bugün 3 hisse konuşulacakmış. Belki bu arkadaşlar bu konuyu açıklığa kavuşturulabilir
    Bu konuda rakkamlara, verilere dayanan tatmin edici bir delil sunulmadı. Kim ne derse desin şirketlerin bilgi kargaşalığı yaratılmış raporlama ve bilgilendirmeleri var.

İsteyen istediği şirkette pozisyon alabilir. İPEKE nin işi petrol ve doğalgaz bu konuda dağıtılacak yeni saha ruhsatları olacaktır. Karadenizde bulundu pek çok yerde arama faaliyetlerine devam ediyor. İPEKE nin %62 hissesi resmileşir hazineye geçerse ayrıcalıklı bir şirket konumunda oluyor. KOZAA ve KOZAL ın değerli maden işletmelerine İPEKE doğrudan veya dolaylı olarak ortak ama onlar İPEKE nin alacağı işlere üretim sahalarına ortak değiller.
    Uzun vadeli yatırımcıyım tercihim bu nedenle İPEKE olmuştur. Başka kişilerin tercihlerine saygım var farklı şekilde düşünebilir veya hesaplar yapabilirler.

İyi bayramlar diliyorum.
    Son düzenleme : agg; 14-05-2021 saat: 08:46.

2. Mahkeme Karari

https://www.hurriyet.com.tr/gundem/k...onama-41811614

Tahtaci icin zor gunler basliyor, hele bu haber KAP'tan da gectiginde, ustune Agri tesis acilisi, Giresun'dan rezerv gelismeleri de ardindan gelirse nasil gider bakalim gorelim.

Yukaridaki yazilanlar, yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizi tamamen kendi insiyatiflerinizle almaniz sarttir.

Alıntı Originally Posted by cumbaba Yazıyı Oku
    https://www.hurriyet.com.tr/gundem/k...onama-41811614

Tahtaci icin zor gunler basliyor, hele bu haber KAP'tan da gectiginde, ustune Agri tesis acilisi, Giresun'dan rezerv gelismeleri de ardindan gelirse nasil gider bakalim gorelim.

Yukaridaki yazilanlar, yatirim tavsiyesi degildir, yatirim kararlarinizi tamamen kendi insiyatiflerinizle almaniz sarttir.
    Mahkeme kararının henüz resmi kanallardan açıklanmaması durumu değiştirmez, onanmış. Resmi açıklama da gelecektir. Gazete haberleri de Akın İpek ın piyasada dolaşan tweet'ini doğruluyor.
    Bundan sunrası tahtacı için zor değil, belki de kolay günler başlıyor da olabilir, hisse fiyatı artsa da artmasa da al satla her halukarda kazanıyorlar. Piyasa'nın karar vermesi en önemlisi.

İPEKE de çok az olan yabancı oranı iyice azaldı ve ilk beş te yabancı kalmadı. CİTİ nin mallarını da çok azaldı artık ilk beşte bile değil. Yerliler biz bize kaldı denebilir. Beş milyon Citi hissesi yerliler için bir lokmalık mal. Ne dersiniz.?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Maşaalah Maşallah kozaa gerisinde kaldı ama bu durumdanda şikayetçi değilim. an iti,bari ile %4 yukarda mahkeme karaı bugün yarın düşer. sonra Agrı diaydin altın madeni temel atma töreni yapılır. Daha sonra hükümet İpek grubunu varlık fonuna devrettık der Ardınada büyük haber gelir GİRESUN KONAKLI BAKIR-ALTIN MADENI PROJESİ İÇİN ÇALISMALAR BASLAR.Çok mu hayal kuruyoruz?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

6. İpek yola koyuldu,hedef sanki çok yukarilar olabilir,asla yatırım tavsiyesi değildir.

BİR TWEET VAR, HENÜZ BİLDİRİMİ YAPILMADI. YENİ YÖNETİM KURULU GÖREVE BAŞLAYINCA AÇIKLAMA GELECEKTİR.

Koza Grubu Anonim Şirketinde görev yapan kayyumların yetkileri Fona devredilmiş olup, Fon Kurulu ve Başbakan Yardımcılığı (Sayın Nurettin CANİKLİ) Makamının değişik kararlarıyla anılan şirketin yönetim kurulu oluşturularak üyeliklerine atamalar yapılmıştır

oradan alıntı........ytd değildir.https://twitter.com/finansmerkezi2

İPEKE ye atanan Yönetim Kurulu, Kozaa ve Kozal yönetim kurullarını oluşturması gerekiyor. Ana şirket IPEKE.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Mesela IPEKE kozaa nın yaptığı herketi yapmadı, grafiğe bakarsanız, rsi kozaa da 70 üzerine attı. Ama ipekde 69 da kaldı, eğer 70 üzerine atarsa alımlar hızlanır, bar boyları uzar. Hacim artar.

Sayfa 922/963 İlkİlk ... 422822872912920921922923924932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •