Sayfa 727/963 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,809 - 5,816 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Bugün saat 16 kadar iyi duran hisse seans sonu bozdular

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Hakikaten bu alemin en oç'leri (operasyon çocukları) bu kağıtta...

Endeksin 110bin'lere yaklaşmasıyla borsadaki birçok kağıtta ciddi hareketler ve yükselişler oldu...

Bu zibidinin oç'leri ise kağıdı iki senedir dolaştığı yerlerin yakınından bir adım uzaklaştırmamak için yırtınıyor...

Kağıdın 1,5 sene önce 8.50'leri gördüğü dikkate alındığında kağıt tarihi zirvesinden çok uzakta süründürülüyor...
    ....az kaldı.....

3. atacı bey,
    dün elimdekileri geri çekilecek yine diye düşünerek verdim ama sizin yüzünüzden tahtayı izlemeye devam ediyorum.
    çok iyi trade ediyorsunuz. tebrik ederim, ellerinize sağlık.

buralardaysanız ses verin tanıyalım bilelim sizi.

4. Güzelim endekste hisseyi *iç ettiler

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Resmen kağıdı 7'nin üstüne çıkarmamak için söz birliği etmişler....

6. 18 aralık olacak sehven mart yazdim

7. Yabancı kozaa ve ipek te sürekli alıyor.Bunlarda tahtayı kaçtıkça kasıyor.18 aralık yaklaştıkça tutamayacaklar.Benim kanaatim TL bazında zirveyi deneyeceği yönünde.YTD

8. Günaydın,
    Siz ya da konuya vakıf bir arkadaş bilgilendirme yaparsa sevinirim. (Bugüne kadar takip ettiğim bir senet olmadığı için)
    Bugüne kadar olan süreçte davanın Nasıl sonuçlanması, senede olumlu yansır (sadece belirsizliğin kalkması mı konu)
    18 Aralık ta sonuçlanma ihtimali, yoksa daha senelerce sürer mi ? Sonuçlansa bile daha bunun bir üst mahkemesi (Yargıtay) var,
    Sn. Loruhlano az kaldı diyor da demesine mahkemeyi mi yoksa teknik açıdan yükseliş Zaman'ının geldiğini mi kastediyor anlayamadım.

Sayfa 727/963 İlkİlk ... 227627677717725726727728729737777827 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •