Sayfa 40/963 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 313 - 320 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Yazmak yerine takip etmeyi seçenlerdenim. Son üç dört yılda yaşadıklarımı anlatayım aselsan 12 tl aldım gezi olayları sırasında 6 tl ye düştü takip etmediğim için stop olamadım sonra tavhl düşüşte 13 tl aldım 10 tl düştü pegasus aldım geçenki düşüşte 14tl ve aşağılara geldi şimdi bu kağıtlar nerelerde görüyoruz. Burada yorum yapan bazıları hisse çıkarken sat der düşerken bekle çıkacak der takip edemiyorsanız zarar varsa sadece zaman kaybedersiniz. Koza ve ipek gibi şirketler geleceği parlak bende zarardayım kimseye sat yada al demiyorum sadece kısa zamanda çok para kazanılmaz.ytd.

3. Gormezden geldigimiz diger bir soru da: 2 yildir bilanco aciklamayan bir sirket neden gozalti pzr alinmasin? Bu noktada Bimeks ile karsilastirabiliriz diye dusunuyorum.

4. Ayrica, sonumuzun cukurova-kepez gibi olmamasi icin ne farklilik var?

5. Fark uzanlar ile vatan haini olan akın ipek

6. Arkadaslar, spk nin bir yaptirimi - mueyyidesi yok mu iki yildir aciklanmayan bilancolar icin?

7.  Alıntı Originally Posted by FKK Yazıyı Oku
    Ayrica, sonumuzun cukurova-kepez gibi olmamasi icin ne farklilik var?
    Aylardır forumu takip ediyorum. İyi veya kötü yönlendirme amaçlı yorum sahiplerinin yorumlarını takip ediyorum, bilgilenmeye çalışıyorum. Bence zurnanın zırt dediği bir dönüm noktasındayız. İpek ve kozada 23 bin lotum var, 2’lik fiyatlardan beri iyi kötü al satlarla para kazandım, Allah bereket versin, şimdi de 6.40 maliyetle bekliyorum, son dalgada satamadım ben de.
    Bence çok kötümser olmaya gerek yok. Bu grup borsada en fazla beklentiye sahip grup. Doğru, son 2 - 3 yılı kapalı kutu, kasada ne kadar para var, ne kadarı boşaltılmış belli değil. Geçmişi belki de karanlık bir grup. Eski sahiplerinin mi yoksa dışardan mı ya da içerden mi birilerinin kağıtlar üZerinde baskı kurup çok yükselmesinin önüne geçmeye çalıştığını da bilmiyoruz. TMSF sonrasında şirketlerin nasıl işletildiği de ayrı bir soru işareti.
    Ama, sonuçta Devlet ve Hükümet bu kadar değerli varlıkları ekonominin içinde olduğu bu zor ortamda Yok pahasına satmaz diye düşünüyorum. Yabancıların bu kadar para bağladığı bir grup da Kepez,Bankasya örneklerinde olan muameleyi görmez, aksi halde Türkiye’ye yatırım yapmak sorgulanır hale gelebilir, Hükümet böyle bir riski alamaz bence. geçmişte ne olmuş olursa olsun, bu şirketler ülke için çok kıymetli, niye Devlet ruhsat, işletme hakkı verme noktasında grubun önünü açıyor son zamanlarda sizce?.

Arkadaşlar, naçizane görüşüm hisselerimiz birer altın değerinde. 1.Mahkeme süreci şu veya bu şekilde sonuçlanacak, sonuçta bir haltlar yendi ise yiyenden hesap sorulacak, suç işlendi ise suçun şahsiliği gereği işleyenden tahsilat, vb yapılacak, sizden veya benden değil. 2.Sonra varlık fonuna devir veya satış kararı gelecek, belki arada 3 hisse birleştirilecek.
    Şu dönem en kritik dönem bence, kimseyi yönlendirmek gibi bir amacım yok, herkes içgüdüsüne, varsa birinci kaynaklardan aldığı GERÇEK bilgilere göre basiretli yatırımcılar olarak hareket etsin, ortama ve kendine güvenmeyen kol bacak kessin, çekilsin kenara.
    Ama hissesi olmayanlar kenara çekilip izlesin, gereksiz yorumlarla, yalan yanlış temelsiz bilgilerle ortalığı ve insanların kafasını bulandırmasın, bu işin sonunda inananlar veya vicdan sahipleri için VEBAL ALMAK da var, İnsanların binbir zorlukla kazandığı paraların heba olmasına neden olup, AH almak var ki, bunu yapanların kendisi bir yana çoluk çocuğuna da sirayet eder. Yorumlarda lütfen sorumlu davranalım.
    Ha benim ne yapacağımı sorarsanız, gelişmeleri takip edip, süreçte, genel olarak borsada ve dünya genelinde çok olağandışı bir gelişme olmazsa en az şubat Mart’a kadar bekleyeceğim.
    Herkese iyi günler, hayırlı ve helal kazançlar dilerim, hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun, selametle kalın.

8. Arkadaslar sorun ve nuans cok tabiki.
    Ancak arrow un neden iki ay boyunca 5-7 araliginda degilde 01.12 itibari ile 5 altinda (4.56) satmaya basladigi bence ciddi bir detay? Gorusu olan?

Sayfa 40/963 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •