Special Days Image
Sayfa 936/963 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Yurdumuzun değişik yerlerinde çıkan yangınlarda ve Van'daki sel felaketinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, geride kalan yakınlarına sabırlar, yaralılara acil şifalar diliyorum. Bu felaketlerde kaybettikleri hayvanları ile zarar gören malları için üzüntülerimi bildirir, en yakın zamanda devletimizin yaralarını sarmasını temenni ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by afyonlu03 Yazıyı Oku
    Herkese iyi geceler.
    Hayırdır arkadaşlar siteye ölü toprağı serpilmiş gibi. Haftalardır bir satır dahi yazılmamış. Eskiden Fetösavarlar vardır. Onlarda kendi dertlerine düştüler herhalde.
    Olayı deşifre etmeye çalışmam mı sizi rahatsız etti , yoksa fetö hakkındaki yorumlarım mı. Habire kendinizce gönderme yapıyorsunuz.

3. Buralarda kimse kalmamış. Birden yükselmeye başladı. Bir haber mi var?

4. ingiliz mahkemesi olumlu.kap geldi.

5. İleride daha ne dava haberleri gelecek. İlk tavanlar serisini bu haramiler gittiğinde göreceğiz inşaallah.

6. Dün twitter'da Akın İpek'in şu mesajını okudum: 'Koza'nın kayyımları mali tablo açıklamış. İlk 6 ayda 100 Milyon dan fazla bağış yapmışlar. Nereye belli değil... Bu bağışı yapmadan önceki genel kurulda bunun için onay almalı idiler. Tabi ki almamışlar. Bu bir suç. Bizim grubu soyuyorlar diyeceğim ama; Nereyi soymuyorlar ki???'

Eğer bu bağış olayı doğru ise kimseler buna karşı bir yorum yapmıyor. Karşıda kayyum ve arkasında siyasi hükümet olduğunda herkes dut yemiş bülbüle dönmüş. Hey gidi günler hey. Yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında veya sonrasında adamlar bilançoda İpek Üniversitesine kaynak aktardıklarında Akın İpek ve kardeşi Tekin İpek'e buradan neler yazmıştık. Siz kimin parasını harcıyorsunuz, bizlere sormadan bu kararı nasıl aldınız diye neler söylemiştik. Ama şimdi kimseden çıt çıkmıyor.

7. Kastamonu, Bartın ve Sinop'ta meydana gelen sel ve baraj faciasında hayatlarını kaybeden canlarımıza Allah'tan rahmet, geride kalan yakınlarına sabırlar diliyorum.
    Daha geçen hafta yangın felaketi sonrası 'Help Turkey' adlı yardım kampanyasına destek verenleri, devleti zaafa düşürüyorlar, terör örgütünün propagandasını yapıyorlar deyip de bugün yardım kampanyası düzenleyip vatandaşa İBAN dağıtan siyasilere de Allah akıl, izân ve basiret versin.

8. Takipteyim. Yerimizi almak için hareketin başlamasını bekliyorum.

Sayfa 936/963 İlkİlk ... 436836886926934935936937938946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •