Sayfa 128/963 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. O meksa benim evet sana inat asagi yakiyorum goruyorum marbasi sen yarin gel al 400 bin lot saticam aciga maliyetinin asagisina gidip koza alicam phill marbas 600 bin arti sen dusun ben paire devam. Bu tahtalar yukari gidecekse koza patlamali ki ortalamalar kiprasiyo

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ak kontrol yıne kozaa ya geçti...

3. günayaydın arkadaşlar.....

4. Bugün de bir cacık olmaz herhalde aynı adilik devam ediyor bı 6 yi gecemiyor

5. Böyle günleri seviyorum. Aksi bir durum olmazsa patlamaya hazırlık var

6.  Alıntı Originally Posted by kafkafkaf Yazıyı Oku
    O meksa benim evet sana inat asagi yakiyorum goruyorum marbasi sen yarin gel al 400 bin lot saticam aciga maliyetinin asagisina gidip koza alicam phill marbas 600 bin arti sen dusun ben paire devam. Bu tahtalar yukari gidecekse koza patlamali ki ortalamalar kiprasiyo

Niye aşağı yakıyo sun derdin ne bırak çıksın yarın ipekten yüklü cikismi yapıcaksın ...bırakın gitsin hisse millet kazansın...nolur yani olurmusunuz

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kafkafkaf Yazıyı Oku
    O meksa benim evet sana inat asagi yakiyorum goruyorum marbasi sen yarin gel al 400 bin lot saticam aciga maliyetinin asagisina gidip koza alicam phill marbas 600 bin arti sen dusun ben paire devam. Bu tahtalar yukari gidecekse koza patlamali ki ortalamalar kiprasiyo

Evet sn karşıyakalı hisseyi düşürmenin açık yaparak kazanmak belki hakkınız ancak Ky 2 kuruşuna göz dikmeyin... Yapabiliyorsanız sürün yukarı sizde bizde kazanalım..
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

alıntı yapmışsınız gördüm..bunların tek başlarına hiçbişeye güçleri yetmez..ama ortada onlardan bağımsız bir çete var..yukarıya takas koydum.yabancı 8,5 milyon lot mal toplamış..mal kaptıran bu çetede istiyorki düşsün alttan alalım..satış yazıyorlar,açık yapıyorlar.tek kelimeyle popolarını yırtıyorlar..bunun gibilerde aşağı saydırıyorki belki alanlardan korkan olur satar,hisseyi düşürüp bunlarda para kazanır..amaca bak..herkesin çıksın diye beklediği hisseyi,düşürmek için yırtınacaksın,para kazanacaksın,birde buraya gelip yazacaksın..onlarda sana küfür edecek,beddua edecek,yüzüne tükürecek..açık yap,satış yap ama düşürmeye uğraşmak farklı bir boyut..satsana 400bin ipek alıcam.yalan dolan işte.
    bunun gibiler sayesinde aşağıdaki resim gibi kozal hissesi 10 saniyede 41,26dan 40,20 görüyor.%2,5 aşağıya..milletin malını kapıyorlar.sonra bakıyorsun 42,50 görmüş..%6..

en önemlisi dogru zaman.

Sayfa 128/963 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •