Sayfa 742/963 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Değerli arkadaşım ben Twitter i okudum. Sanki ceza davasıyla ilgili. Hisselerin yada şirketlerin tekrar iadeaiyle ilgili bir satıra rastlamadım. Yada ben öyle olmasını diliyorum. Yarın işin rengi belli olur. Eğer bu tahkim kararı yatırımcının aleyhine bir şey olsaydı gurup hisseleri taban yapardı diye düşünüyorum. YTD
     Alıntı Originally Posted by Ekmeklik Yazıyı Oku
    Demek ki bunların aleyhine bi karar çıkmış diye yorumlarım ben.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Valla dostum eyer şu konjüktürde karar bunların lehine hayatta çıkmaz. Reisin 2 lafına bakar. Yaklaşık 3 ay önce kayyumun tv de gerekenleri söyledi diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım ben Twitter i okudum. Sanki ceza davasıyla ilgili. Hisselerin yada şirketlerin tekrar iadeaiyle ilgili bir satıra rastlamadım. Yada ben öyle olmasını diliyorum. Yarın işin rengi belli olur. Eğer bu tahkim kararı yatırımcının aleyhine bir şey olsaydı gurup hisseleri taban yapardı diye düşünüyorum. YTD

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım ben Twitter i okudum. Sanki ceza davasıyla ilgili. Hisselerin yada şirketlerin tekrar iadeaiyle ilgili bir satıra rastlamadım. Yada ben öyle olmasını diliyorum. Yarın işin rengi belli olur. Eğer bu tahkim kararı yatırımcının aleyhine bir şey olsaydı gurup hisseleri taban yapardı diye düşünüyorum. YTD

İnternette bu kişlerin Temmuz ayından beri verdikleri beyanlarla ilgili yüzlerce link var...Onları okuyabilirsiniz...Avrupa Tahkim mahkemesi sonuçlandı ve bitti, bu konu yerli yazılı ve görsel medyada açıklanmadı, açıklamazlar da zaten, farklı internet linklerinden araştırıp, gerçek durum öğrenilebiliyor...2020 de konuya çözüm, belki de çok farklı yollardan bulunabilecektir de , geçen süreçte 3 hissenin de nasıl bir dalgalanma geçirebileceğini kestirebilmek çok zor....

Not: Bu konu Cem Uzan davası konusuna biraz benzemektedir...Tek farkı, Çukurova ve Kepez Elektrik borsa kotundan çıkarılıp, 100.000 kişi mağdur edilmişti ve olay yatırımcılar aleyhine sonuçlanmıştı, herkesin hisse senetleri çöp olarak....Cem Uzan sonradan tatmin edilse bile, olan küçük yatırımcılara olmuştu....Bu olaydan hükümet de iyi ders almış ki, aynı hatalar bu süreçte tekrarlanmadı..

4.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    İnternette bu kişlerin Temmuz ayından beri verdikleri beyanlarla ilgili yüzlerce link var...Onları okuyabilirsiniz...Avrupa Tahkim mahkemesi sonuçlandı ve bitti, bu konu yerli yazılı ve görsel medyada açıklanmadı, açıklamazlar da zaten, farklı internet linklerinden araştırıp, gerçek durum öğrenilebiliyor...2020 de konuya çözüm, belki de çok farklı yollardan bulunabilecektir de , geçen süreçte 3 hissenin de nasıl bir dalgalanma geçirebileceğini kestirebilmek çok zor....

Not: Bu konu Cem Uzan davası konusuna biraz benzemektedir...Tek farkı, Çukurova ve Kepez Elektrik borsa kotundan çıkarılıp, 100.000 kişi mağdur edilmişti ve olay yatırımcılar aleyhine sonuçlanmıştı, herkesin hisse senetleri çöp olarak....Cem Uzan sonradan tatmin edilse bile, olan küçük yatırımcılara olmuştu....Bu olaydan hükümet de iyi ders almış ki, aynı hatalar bu süreçte tekrarlanmadı..
    bu senetlerde heralde bu tarz olaylar yasanmaz ? hatta hatirladigim kadariyla 3 5 ay kadar once vadeli islemler piyasasinda islem gormeye baslamislardi. Gercekten de tahtanin sahibinin de asil amaci muhtemelen herseyin net oldugunu gormek. Ona gore alim yapacaktir. Netlik olmadan tahtayi yukari surmemesini normal karsilamak lazim.
    ytd
    ytd

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku

Ağır saçmalamışsın. Tahkim mahkemesinin sonuçlandığını nereden öğrendin de burada sallıyorsun. Biraz araştır da öyle yaz. Tahkimde dava devam ediyor ve alınan herhangibir karar yok. 3-5 malüm yasaklı sitede yazılanlara bakarakmı fikir sahibi oluyorsun. Al da bak bakalım bu sitede ne yazıyor. Uluslararası tahkim mahkemesinin sitesi bu. Bilmeden insanları yanıltmayın. Boş yazmayın . Bıktık bu yalan yanlış yazılardan.

https://icsid.worldbank.org/en/Pages...seNo=ARB/18/18

* Procedural Details kısmına da bak da. Gör davanın tarih tarih nasıl ilerlediğini..

6. https://icsid.worldbank.org/en/Pages...cedSearch.aspx

Al buna da bak. Daha özet..ne yazıyor durum kısmında.."pending" araştır bakayım nedemekmiş "pending" ...yalan yazanı gömerim. Yeter be susun da araştırın biraz.

7.  Alıntı Originally Posted by CALM Yazıyı Oku
    https://icsid.worldbank.org/en/Pages...cedSearch.aspx

Al buna da bak. Daha özet..ne yazıyor durum kısmında.."pending" araştır bakayım nedemekmiş "pending" ...yalan yazanı gömerim. Yeter be susun da araştırın biraz.
    Hay yüreğine sağlık kardeşim. Önüne gelen birsey yazıyor. Siz belgesiyle ortaya koydunuz. Ben Twitter i anlatmaya çalıştım. Bu karar şirketlerle. İlgili değil bu karar ceza davası diye. Arkadaşlar lütfen kaynak olmadan yazmayın. Vebali büyük. İnsanları panikletip zarar ettirmeyin

8.  Alıntı Originally Posted by CALM Yazıyı Oku
    Ağır saçmalamışsın. Tahkim mahkemesinin sonuçlandığını nereden öğrendin de burada sallıyorsun. Biraz araştır da öyle yaz. Tahkimde dava devam ediyor ve alınan herhangibir karar yok. 3-5 malüm yasaklı sitede yazılanlara bakarakmı fikir sahibi oluyorsun. Al da bak bakalım bu sitede ne yazıyor. Uluslararası tahkim mahkemesinin sitesi bu. Bilmeden insanları yanıltmayın. Boş yazmayın . Bıktık bu yalan yanlış yazılardan.

https://icsid.worldbank.org/en/Pages...seNo=ARB/18/18

* Procedural Details kısmına da bak da. Gör davanın tarih tarih nasıl ilerlediğini..
    Ayrıca adamlar gözgöre göre yalan bilgi veriyor kamuoyuna. karar çıktı deniyor. Fakat görüldüğü gibi, bırakın karar alınmasını, dosyayla ilgili son işlem 15 Kasımda yapılmış O da normal prosedürel bir işlem.

Sayfa 742/963 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •