Special Days Image
Sayfa 770/963 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,153 - 6,160 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Ben kağıda karşı tüm ümidimi kaybettim. Sizleri bilmem. Şu giden endekste bile eksi eksi geri geliyor mahkeme kaarına rağmen bunu yapıyorsa bence biz gözümüzde çok büyütmüşüz.

2. Çıkarken yoklar inerken ben demiştim

Alıntı Originally Posted by bottousa Yazıyı Oku
    Ben kağıda karşı tüm ümidimi kaybettim. Sizleri bilmem. Şu giden endekste bile eksi eksi geri geliyor mahkeme kaarına rağmen bunu yapıyorsa bence biz gözümüzde çok büyütmüşüz.
    KY deki mal iyice azaldığında hisse kopar, demekki hala bir şeyler var... Her çeyrek bilanço zaten hisseyi artık 1-2 üst seviyeye taşayacaktır, 12 aylığa az kaldı, Şubatta tüm hisselerde aklar, karalar ayrışmaya başlarlar.....

İPEKE günlük

5. Sn.Loruhlano İpeke degerlendirmeniz için teşekkür ederim.Mahkemeden bayağı ümütlenmiştik ama, demekki dökmeden gitmeyecek dediğiniz gibi.el mahkum beklıceceğiz biraz daha.saygılar.

Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    KY deki mal iyice azaldığında hisse kopar, demekki hala bir şeyler var... Her çeyrek bilanço zaten hisseyi artık 1-2 üst seviyeye taşayacaktır, 12 aylığa az kaldı, Şubatta tüm hisselerde aklar, karalar ayrışmaya başlarlar.....
    Önümüzdeki hafta açıklanacak maden ve taşocakları sanayi üretimi takip edelim
    Zaten 9 aylikta 12 aylık hedefe ulaşmış bir şirketin hissedariyiz
    Sagliklar

7. ben bu işe hayret ediyorum şirketin kazasında mütiş nakit var borcu çok az ve 5 yıldır sorunlar nedeni ile genel kurul toplanamadığı için nakit vb. herşey öylece duruyor şimdi hisseler devlete geçti ve biran önce genel kurul yapıp bu süreci netleştirmeleri gerekiyor şirketteki nakti nasıl değerlendirecekler bu önemli bedelsiz mi verecekler kar payı olarak mı dağıtacaklar arge içinmi kullanacaklar. Tahminim genel kurul toplanma kararı alınca hissenin keşvedilip mütiş hareketler çekeceği. Tmsf biran önce şirkete sahip çıkıp genel kurulu toplamalı ve gerekli görevlendirmeleri yapıp şirkette 5 yıldır biriken nakiti değerlendirmeli. YTD.

8. Arkadaşlar
    Herkes kar payı dağıtılmalı diyor. Tamam dağıtılacaktır elbette ama mahkeme tamamen sonuçlanmadan dağıtım olursa eski sahiplerinin elimde kalan hisselere de temettü yansıyacak. TMSF bunu istemeyecektir. Hisselerin tamamı devrolduğunda bu aşamaya geçilecektir diye düşünüyorum. Uzun vade çok iyi yerlere gelecek ama kısa vadede fazla bir beklentim kalmadı açıkçası. Siz bu konuda ne düşünüyorsun belirtirseniz sevinirim.

Sayfa 770/963 İlkİlk ... 270670720760768769770771772780820870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •