Sayfa 761/963 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Teşekkürler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 9 ocakta mahkeme biterse önünde engel kalmaz bence çok iyi gitmesi lazım bu da bilinen bir şey satın alındı vb ile açıklanmaz ,karı çok iyi gelecek altın fiyatlarida tavan yaptı 1512 ons ile ayrıca gram altında iyi yalnız bu hisselerde benim kanaatim kişiler den çok büyük işlemleri robotlar yapıyor o yüzden tehlikeli sağlam durabilmek lazım 6.10 dan almıştım 6.25 ten satmadım aynı gün 5.75 ten sattım 3 gün 5.6 larda dolaştı 1 haftada 6.8 e gitti çok güzel para kaybettirebiler de kazandırdığı kadar stoplar patlamadiysa patlatincaya kadar satar sonra deli gibi alır bu hisse kalbi olanlara yaramaz diyorum

3. şu 3 şirket (ipek koza kozal) karlarını en fazla artıran ve 2020 de de en fazla artırma ihtimali olan şirketler olmalarına rağmen hala bedava seviyelerde işlem görüyor. Adamlar hala kağıdı bedava fiyatla toplama derdinde.Altının onsu da bir süredir baskılamalarına rağmen dün artmış ve ben öyle umuyorum ki 2020 de 2000 dolarları geçecektir inşallah. Bana göre bu fiyatlar bedava ve ben bu fiyatlardan mal vermem.

yatırım tavsiyesi değildir.

4. Gel babaya gel babaya yapıyorlar bulaşmayın sakın. Geçen hafta 9.52 olduğu gün trendi bitti. Çok mal yedi orada

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Gel babaya gel babaya yapıyorlar bulaşmayın sakın. Geçen hafta 9.52 olduğu gün trendi bitti. Çok mal yedi orada
    sizin bu hisselerle ilgili iyi bir yorumunuzu hatırlamıyorum. Sizi dinlemiş olsaydım zamanında 7 gibi kozalarımı satmış ve belki de şimdi petkimde zararda bekliyor olacaktım. Neden bu şirketlerle ilgili bu kadar olumsuzsunuz? sizin devamlı olumsuz olmanıza rağmen kağıtlar artıyorsa sizin yanılıyor olma ihtimaliniz yok mudur;? ayrıca adamlar 9.50 den malı neredeyse 2 lira düşürdüler daha kağıdı nereye kadar düşürebilirler...

6. Yokya mal toplamasinlar spekle ortakmisin

7.  Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    sizin bu hisselerle ilgili iyi bir yorumunuzu hatırlamıyorum. Sizi dinlemiş olsaydım zamanında 7 gibi kozalarımı satmış ve belki de şimdi petkimde zararda bekliyor olacaktım. Neden bu şirketlerle ilgili bu kadar olumsuzsunuz? sizin devamlı olumsuz olmanıza rağmen kağıtlar artıyorsa sizin yanılıyor olma ihtimaliniz yok mudur;? ayrıca adamlar 9.50 den malı neredeyse 2 lira düşürdüler daha kağıdı nereye kadar düşürebilirler...

Bu ve KOzaa...2 tane ederi olmayan kumar pislik kağıtlardır...Bilmiyorum kaç yıldır borsadasın ama ben eskiyim. Bunun İpmat olduğunda 0,8 liradan 3,3'lara tavan tavan gittiği günleri bilirim...
    Bunlar artık otomatik makinelere bağlanmış senin aldığında sattığı, sattığında ise alınan kağıtlardır...
    Geçen hafta 9,52 olduğunda hacim 1,5 M TL oldu ki bu son yıllarda gördüğüm en yüksek hacimlerdendi o gün yazdım arkada duruyor. Sakın bulaşmayın..
    Hatırlarmısın 2 yıl önce 8,50 olmuştu sonra hemen 5'lere düştü..Yani haftaya 10 lirada olabilir çok samimi söylüyorum ama sende bende olmayacak kimse de olmayacak..Öyle bir pisliktir bunlar.
    Sabah 7,65 oldu orada belli mal düştü 7,94 oldu..Şİmdi 7,78..Bir daha sürer bugün yukarı sonra yine pompa..
    Çok yorum yapacak bir kağıt değil, ne yaparsan tersi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bu ve KOzaa...2 tane ederi olmayan kumar pislik kağıtlardır...Bilmiyorum kaç yıldır borsadasın ama ben eskiyim. Bunun İpmat olduğunda 0,8 liradan 3,3'lara tavan tavan gittiği günleri bilirim...
    Bunlar artık otomatik makinelere bağlanmış senin aldığında sattığı, sattığında ise alınan kağıtlardır...
    Geçen hafta 9,52 olduğunda hacim 1,5 M TL oldu ki bu son yıllarda gördüğüm en yüksek hacimlerdendi o gün yazdım arkada duruyor. Sakın bulaşmayın..
    Hatırlarmısın 2 yıl önce 8,50 olmuştu sonra hemen 5'lere düştü..Yani haftaya 10 lirada olabilir çok samimi söylüyorum ama sende bende olmayacak kimse de olmayacak..Öyle bir pisliktir bunlar.
    Sabah 7,65 oldu orada belli mal düştü 7,94 oldu..Şİmdi 7,78..Bir daha sürer bugün yukarı sonra yine pompa..
    Çok yorum yapacak bir kağıt değil, ne yaparsan tersi olur.
    benden daha eski olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Bana göre borsa genel olarak pislik ve kumar. KY yi dökmeden kağıdı yukarı sürmüyorlar. Hiç bulaşılmaması gereken bir yer. Sizi petkim forumunda da gördüm. Ben de burada olmasaydım şimdi muhtemelen orada olabilirdim. Petkim o kadar yüksek beklentiye rağmen milleti süründürüyor ve orada ky olarak ağırlığımızda yok. Burada en azından dolaşımdaki lot sayısı az ve ky olarak ağırlığımız daha çok. Ben genel olarak borsadan uzak durulması taraftarıyım. Ama bir kere bulaştık ve en azından enflasyon karşısında zararımı çıkarana kadar sabırla beklemeye devam ederim. Al sata girmem. Şirketin karlılığını takip ederim ve o konuda da umudum yüksek.

Sayfa 761/963 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •