Special Days Image
Sayfa 733/963 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Bilgilensiemeniz için teşekkürler değerli loruhlano arkadaş. Biraz daha açıklama getirirseniz yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorum şu >>>> ''Gerçekler açığa çıkıncaya kadar sabır gerekiyor....''

1-)Spekülatörün sonunda ortaya çıkaracağı gerçekler...(...ki bu da yeterli olamayacaktır....!!!! )

2-)Özel danışmanlık firmasının, şirketlerin yeniden değerlemeleri sonucunda 2020 de ortaya çıkacak gerçekler.....

(Gerçekler gizleniyor..!!!!!!!!)

2. Kozaa ile ipek arasında geçen yıllarda genelde 1 tl. fart olurdu.Şu anda 3 tl. ye çıktı
    İpek avantajlı fiyatta işlem görüyor kanaatindeyim. YTD

3.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Yorum şu >>>> ''Gerçekler açığa çıkıncaya kadar sabır gerekiyor....''

1-)Spekülatörün sonunda ortaya çıkaracağı gerçekler...(...ki bu da yeterli olamayacaktır....!!!! )

2-)Özel danışmanlık firmasının, şirketlerin yeniden değerlemeleri sonucunda 2020 de ortaya çıkacak gerçekler.....

(Gerçekler gizleniyor..!!!!!!!!)
    ipeke nin kozaaya gore daha mi ucuz oldugunu dusunuyorsunuz?

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Spekülatör, kendi kafasındaki bir plana göre bunu kasıtlı olarak yapıyor, tamamen algı yönetimi, Şu mahkeme olayı sağ sağlim atlatılabilirse gerçekler 2020 de ortaya çıkar, Bu tip, biri 2 sine iştirak paylı 3 şirket bir Avrupa ya da Amerika Borsasında asla bu şekilde fiyatlanmaz.....( Korelasyonlar tamamen hatalı ve kasıtlı... )

5. Mahkeme bitince zaten birleşecekler.Tmsf bunun yararını 2017 de aldı.Zaman zaman at başı giden ipekle ve kozaa arasında 3 tl. fark oluşturuldu.Neden böyle olduğunu mahkeme bitince net göreceğiz.Veya daha önce de oldu.Her zaman ilerde fiyatlanan durur.Digeri hareketlenir.Her halükarda çok yüksek volatil günler önümüzdedir kanaatindeyim

Alıntı Originally Posted by coming_soon Yazıyı Oku
    Şu andaki durum itibariyle blancoya göre yapılan değerleme piyasa fiyatinda normal.
    Yalnız geçmiş fiyatlamaya bakarak görece ucuz gibi düşünülebilir.
    Bu farkta anormal bir durum yok temel olarak.
    Piyasa bakarsın yarın ipeki Kozaa ya yaklaştırır ve gecer.zamaninda bunlar olmuştur.ipek biraz sığdır kozaaya göre
    Yy.tv.degildir
    Sağlıkla kalin

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Şu andaki durum itibariyle blancoya göre yapılan değerleme piyasa fiyatinda normal.
    Yalnız geçmiş fiyatlamaya bakarak görece ucuz gibi düşünülebilir.
    Bu farkta anormal bir durum yok temel olarak.
    Piyasa bakarsın yarın ipeki Kozaa ya yaklaştırır ve gecer.zamaninda bunlar olmuştur.ipek biraz sığdır kozaaya göre
    Yy.tv.degildir
    Sağlıkla kalin
    evet ipeke de lot miktarı kozaaya göre daha az doğru. Bu şirketler arasında ortaklık olsa da kozaa nın kendi altın madenine sahip olması ihtimalinden dolayı ben kozaada daha fazla potansiyel görüyorum. Malum konak projesi vs. Ayrıca oteli gibi...
    ytd

8.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Spekülatör, kendi kafasındaki bir plana göre bunu kasıtlı olarak yapıyor, tamamen algı yönetimi, Şu mahkeme olayı sağ sağlim atlatılabilirse gerçekler 2020 de ortaya çıkar, Bu tip, biri 2 sine iştirak paylı 3 şirket bir Avrupa ya da Amerika Borsasında asla bu şekilde fiyatlanmaz.....( Korelasyonlar tamamen hatalı ve kasıtlı... )

Sayın loruhlano kesinlikele katılıyorum. Bir ABD, Avrupa da bu potansiyel bu şekilde fiyatlanmaz. Bu kağıtlar burada baskı görürken, altın onsta dünya piyasalarında baskı görüyor. Devlet istediği takdirde kağıtların bir deve dönüşme potansiyeli var. Dün okuyorum. Malum Kirazlı altın madeni projesinde Kanadalı firmanın ruhsatı yenilenmedi. Mesela bu proje ne olacak. Bunun gibi daha nice projeler olabilir. 2020 de bu kağıtlar çok hareketli olabilir diye tahmin ediyorum ben de.

ytd

Sayfa 733/963 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •